The Voice

Będą dwa kolejne sezony „The Voice”. Zmiany w jury i zasadach show?

Prowadzący i jury programu The Voice | fot. NBC

Amerykańska stacja NBC ogłosiła ramówkę na sezon telewizyjny 2012/2013. Wiemy już, że w ciągu najbliższego roku zobaczymy aż dwie kolejne edycje „The Voice”. Widzowie mogą się także spodziewać zmian w zasadach programu.

Prowadzący i jury programu The Voice | fot. NBC
Prowadzący i jury programu The Voice | fot. NBC

W sezonie 2012/2013 wyemitowane zostaną aż dwa nowe sezony „The Voice”. Trzecia edycja reality show stanowić będzie konkurencję dla drugiej edycji amerykańskiego „The X Factor” w stacji FOX. Program zadebiutuje już we wrześniu. Z kolei czwarta odsłona „The Voice” będzie emitowana wiosną 2013 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kogo zobaczymy w jury „The Voice 3” i „The Voice 4”. Trenerzy Christina Aguilera, Blake Shelton, Cee Lo Green i Adam Levine mają podpisane kontrakty zaledwie na dwa sezony. Możliwe, że NBC będzie zmuszona szukać zastępstwa.

Póki co stacja zapowiada, że w nowych edycjach zobaczymy więcej relacji z castingów, a obrotowe fotele zostaną wprowadzone także do etapów, w których możemy oglądać bitwy między poszczególnym uczestnikami, a także do pierwszych odcinków emitowanych na żywo.

Poprzedni artykułNastępny artykuł