Tylko Muzyka 03

„Tylko Muzyka 3” – odcinek 9: Sebastian „Biały” Białek i Chłopcy kontra Basia w finale

Sebastian Białek | fot. Polsat

Sebastian „Biały” Białek i zespół Chłopcy kontra Basia przeszli do finału trzeciej edycji „Tylko Muzyka”. We wczorajszym odcinku pokonali swoich konkurentów. Za tydzień finał programu.

Sebastian Białek | fot. Polsat
Sebastian Białek | fot. Polsat

Dziewiąty epizod show „Tylko Muzyka” za nami. W niedzielę zobaczyliśmy ostatni półfinał. Na scenie zaprezentowali się chór ReGeneration, Hanka, Mama Selita, Piotr Wiśniewski, Bliss, Sebastian „Biały” Białek, Pocket Size Sun oraz Chłopcy kontra Basia.

Na scenie pojawili się również goście specjalni: InoRos oraz Liber, którzy razem wykonali utwór pt. „Czyste szaleństwo”.

Uczestnicy mieli ostatnią okazję, by pokazać się z jak najlepszej strony i awansować do finału.

Sebastian „Biały” Białek, który od początku był faworytem widzów, wykonał utwór pt. „Nie płacz”, opowiadający o stracie bliskiej osoby. Jurorzy nie byli zachwyceni występem. – Nie wiem, nie wiem. Wzbudziłeś taką refleksję: gdzie jest granica uzewnętrzniania się na scenie? Dla mnie to było za mocne, przegięcie. Taka telenowela się zrobiła – powiedział Adam Sztaba.

Podobnego zdania była Ela Zapendowska. – Dotykamy miękkich tematów, zaczynamy grać nieszczęściem na scenie. To jest estetycznie dla mnie pod dużym znakiem zapytania. I to jest ważne, by nie przekraczać granicy. Ty byłeś jedną nogą po drugiej stronie. Dla tego ja jestem na „tak” i „nie” – podsumowała jurorka.

Mimo to, decyzją widzów, Białek awansował do finału „Tylko Muzyka”. W finale show zobaczymy także zespół Chłopcy kontra Basia.

Laureaci wczorajszego odcinka walczyć będą o zwycięstwo z Michałem Kuczyńskim, Tax Free, Katarzyną Moś, Jakubem Szyperskim, Najlepszym Przekazem w Mieście oraz grupą Lemon.

Finał „Tylko Muzyka 3” już w najbliższą niedzielę.

Poprzedni artykułNastępny artykuł