Dragons' Den - jak zostać milionerem, Renowacje

Powstaną kolejne sezony „Dragon’s Den” i „Czystej chaty”

Prowadzące program Czysta Chata | fot. TV4

TV4a przygotowuje kolejne edycje programów „Dragons’ Den – jak zostać milionerem” oraz „Czysta chata”. Oba widowiska zadebiutują na antenie stacji jesienią tego roku.

Prowadzące program Czysta Chata | fot. TV4
Prowadzące program Czysta Chata | fot. TV4

Obecnie Czwórka szuka uczestników do obu formatów. Nagrania do nowych odcinków „Dragons’ Den” mają ruszyć na początku czerwca, zaś do „Czystej chaty” – późną wiosną.

„Dragons’ Den” to program, w którym przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce biznesmenów-milionerów. Format powstał w Japonii. Prowadzącym nową edycję pozostanie Paweł Orleański, ale najprawdopodobniej zmienią się inwestorzy. Za produkcję odpowiadają Medion Art Studio i ATM Grupa.

Z kolei „Czysta chata” to widowisko, w którym prowadzące Sylwia Koczwara i Barbara Danek pomagają ludziom poradzić sobie z bałaganem w ich domach. Program realizowany jest na brytyjskiej licencji przez FremantleMedia Polska.

Drugą edycją „Dragons’ Den” oglądało w TV4 średnio 240 tys. widzów, przy udziale wynoszącym 1,46 proc. Z kolei pierwsza odsłona „Czystej chaty” notowała oglądalność na poziomie 440 tys. widzów, a udział stacji w czasie emisji wynosił 2,57 proc.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł