Taniec z Gwiazdami 14

Nie będzie 14 edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Piotr Gąsowski i Natasza Urbańska | fot. TVN

13 edycja „Tańca z Gwiazdami” może się okazać ostatnią w polskiej telewizji. Póki co nie ruszyły żadne prace przygotowawcze nad kolejnym sezonem, a osoby pracujące przy widowisku nie otrzymały żadnych sygnałów, by program miał się w ogóle doczekać kolejnej edycji.

Piotr Gąsowski i Natasza Urbańska | fot. TVN
Piotr Gąsowski i Natasza Urbańska | fot. TVN

– Oczywiście ostateczne decyzje jeszcze nie zostały podjęte, ale na razie nic nie wskazuje na to, by program miał pojawić się w jesiennej ramówce. Żadne przygotowawcze prace nie zostały rozpoczęte. Osoby, które pracują przy produkcji show, nie dostały żadnych sygnałów, że powinny bukować sobie na jesień terminy – zdradza osoba z produkcji programu. – To jest kosztowne i trudne do zrealizowania show, wymaga wielomiesięcznych przygotowań – dodaje.

Nawet, jeśli TVN zdecyduje się na kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami”, wygląda na to, że zabraknie w niej miejsca dla Nataszy Urbańskiej, która w opinii wielu widzów nie sprawdziła się jako prowadząca. Stacja nie również żadnych nowych planów względem Urbańskiej. – Nie pojawił się pomysł na żadną inną produkcję, w której mogłaby wystąpić Urbańska – mówi osoba z TVN-u.

A czy Was zmartwiłaby wieść o zawieszeniu produkcji „Tańca z Gwiazdami”?

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł