Tylko Taniec

„Tylko Taniec” – odcinek 5: ciąg dalszych castingowych przesłuchań

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Ukku-bit Divass, Piotr Piskorski, zespół Szał i Soul Dance podbili scenę i serca jurorów w piątym odcinku show „Tylko Taniec”. Dziewczyny z grupy Ukku-bit Divass spełniły pragnienie Alana Andersz i specjalnie dla niego zatrzęsły pośladkami. Z kolei Piotr Piskorski usłyszał od Krystyny Mazurówny, że tańczy zajebiście. Kto odpadł z programu i kogo już nie zobaczymy w kolejnym etapie?

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

W piątym odcinku programu zobaczyliśmy aż 12 występów i tylko dwa z nich nie spodobały się jurorom. Z programu odpadł Rosjanin Dimitriusz Lubowski, który zatańczył jazz połączony z tańcem narodowym. Jurorom nie przypadł do gustu także występ Agaty Grabowskiej, która zatańczyła dancehall i hip-hop. – To co przedstawiłaś, było bardzo słabe. Mało szejków, mało ruchów dancehallowych. Ja się męczyłem oglądając – powiedział Alan Andersz po występie Agaty.

Zupełnie inaczej jurorzy zareagowali na występ gorących dziewczyn Ukku-bit Divass, czyli Uli „Afro” Fryc, Oli Szlagi-Daggi, Sandry „Sandy-Candy” Wołyniec, Kasi „Mad Katie” Kuwałek, Malwiny Żygowskiej i Agaty Wojtaszek. Szczególnie zachwycony był Alan Andersz, który prosił o więcej „szejków”. Dziewczyny spełniły pragnienie jurora i zatrzęsły swoimi pośladkami. Wiadomo już, że grupa zrobiła też duże wrażenie na publiczności i telewidzach. Na Facebooku fani zespołu apelują, by głosować na dziewczyny.

Następnie na scenie zaprezentowali się… męscy striptizerzy. Była to grupa Guardian Angels, składająca się z trzech mężczyzn: Kuby, Macieja i Krzysztofa. Najbardziej spodobali się Joannie Liszowskiej, która powiedziała: – Ja nie mogłabym być na „nie”. Świetnie tańczycie, to jest niesamowity widok, końcówka to wisienka na torcie. Alan Andersz trochę się bał chłopaków, ponieważ „męski striptiz go nie jara”, ale docenił ich talent. Za to Maciej Dowbor wpadł na scenę, by zapłacić Guardian Angels za występ. Od chłopaków usłyszał, że kwota, którą zaproponował, to zdecydowanie za mało.

Duże wrażenie na jurorach zrobił też Piotr Piskorski, który na co dzień jest fryzjerem. Piotr zatańczył „taniec transwestytów”, czyli wacking. Krystyna Mazurówna skomentowało krótko, lecz dobitnie: – Tańczysz zajebiście!

W tym odcinku nie zabrakło też łez. Smutną historię i wzruszeń dostarczyła Berdadetta Ziołek, choreograf grupy Szał. Dziewczyna choruje na raka, a dzięki swojej grupie ma siłę, by walczyć.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł