Tylko Taniec

„Tylko Taniec” – odcinek 4: kto tym razem zachwycił jurorów?

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Kolejny odcinek show „Tylko Taniec” za nami. Tym razem nie zabrakło ani emocji, ani łez. Przeczytaj, co działo się w programie.

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Pierwszym zespołem jaki zaprezentował się przed jurorami był Samba Afro Carnaval. Zatańczyli sambę brazylijską. Andersz przywitał skąpo ubrane dziewczyny na stojąco. Tylko Mazurówna była na „nie”, mimo że zespół zatańczył dogrywkę.

Kolejnym zespołem byli Remember The Feeling, w którym występował nauczyciel języka polskiego. Właśnie on spodobał się jury najbardziej. Zespół usłyszał cztery razy „tak”.

Następnie na scenę wyszedł Tomek – pirotechnik teatralny. Szybko przystąpił do stepowania w rytm muzyki, która sam skomponował. Wszyscy członkowie jury byli na „tak”.

Tektonic Dance Show to kolejna grupa, która zaprezentowała się w programie. Zatańczyli taniec tectonic, jednak jury nie przypadli do gustu. – To jest taki styl, który w domu się narodził i w domu powinien zostać – skomentował Malitowski. Wszyscy byli na „nie”.

Po chwili przyszedł czas na zespół Jak nie my, to kto. Za swoje wykonanie hip-hopu otrzymali dwie zielone gwiazdki i dwie czerwone. Na „tak” byli Andersz i Liszowska. Mazurówna i Malitowski byli na „nie”. Krystyna podsumowała: – Za długi wstęp, nie wiadomo o co chodzi, sam taniec nawet OK. Grupa nie przeszła do kolejnego etapu.

Joanna i Michał zatańczyli w mistrzowski sposób swing. Nic więc dziwnego, że otrzymali cztery zielone gwiazdki i przeszli dalej.

Następnymi uczestnikami była grupa Catch The Flava. Wykonali breakdance i zachwycili jury. Padały same pozytywne komentarze: – Jesteście najlepszą breakową ekipą, jaka tutaj była – skomentował Andersz.

Zespół dziecięcy Scandal, czyli maluchy w wieku od 6 do 10 lat, zachwyciły jury. – Myślałam, że dam wam zielone, bo jesteście dzieci, a ja wam dałam zielone, bo jesteście super! – podsumowała Mazurówna. To właśnie przy występie tego zespołu Joanna Liszowska płakała.

Wkrótce przyszedł czas na występ zespołu Oktan, który trenują razem od… 3 dni. Ich układ taneczny i energia zachwyciły jury – grupa otrzymała cztery zielone gwiazdki.

Po chwili na scenie pojawił się Adrian Radwański. Chłopak uczy się w szkole baletowej w Poznaniu. Poznaliśmy także historię jego życia: ma niepełnosprawną siostrę, dlatego angażuje się w pomoc niepełnosprawnym. Mówi o sobie: polski Billy Elliot. Zatańczył taniec współczesny i urzekł jurorów – przeszedł do kolejnego etapu.

Only Boys to ostatni zespół, który wystąpił w tym odcinku programu. Jury było pod wrażeniem. – Ja z niejednego pieca chleb jadłam i powiem wam fachowo: jest to mega git – skomentowała Mazurówna. Grupa urzekła zwłaszcza Malitowskiego – ich trener okazał się byłym nauczycielem jurora. Malitowski pofatygował się za kulisy. Porozmawiał z zespołem i kazał pozdrowić nauczyciela.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł