Amazonki

Rusza powtórkowa emisja „Amazonek”

Logo reality show Amazonki

Reality show „Amazonki”, emitowany latem 2001 roku, lada dzień doczeka się swojej powtórkowej emisji. Na reemisję zdecydował się kanał ATM Rozrywka TV.

Logo reality show Amazonki
Logo reality show Amazonki

Kanał, którego oficjalny start zaplanowano na 31 maja, póki co nadawany jest w formie testowej. ATM Rozrywka TV ma emitować m.in. archiwalne programy produkowane dla Polsatu i TV4. W planach jest emisja „Dwóch Światów”, „Amazonek”, „Gladiatorów”, „Łysych i blondynek” i „Baru”. Nie jest też wykluczona emisja zagranicznych formatów, czy produkcja drugiej edycji „Dwóch Światów”, jeśli tylko widowisko spotka się z zainteresowaniem widzów.

Już na dniach ruszy powtórkowa emisja reality show „Amazonki”. Przypomnijmy, że w programie dwunastu mężczyzn rywalizuje o względy sześciu kobiet, które zamieszkują Domek Amazonek. Kobiety dobierają sobie partnerów, których mogą co tydzień zmieniać. Zwycięska para otrzymuje w nagrodę 100 tys. złotych.

„Amazonki” były emitowane od 2 lipca do 18 sierpnia 2001 roku na antenie Polsatu i TV4. Show prowadzili Łucja Kryńska (przez pierwszy tydzień) oraz Jacek Kaczyński.

Powtórkowa emisja na antenie ATM Rozrywka TV ma mieć miejsce codziennie w godz. 21:30-22:30. Start w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia lub też w poniedziałek, 2 kwietnia. Bardziej prawdopodobny jest drugi termin, ponieważ stacja musi jeszcze dokonać nowego kodowania archiwalnych materiałów.

Poprzedni artykułNastępny artykuł