Bitwa na głosy 2, Surowi rodzice, Tylko Muzyka 03, Tylko Taniec, X Factor 2

„X Factor” najpopularniejszym show minionego weekendu

Logo programu The X Factor

Najpopularniejszym talent-search show minionego weekendu był „X Factor 2”. Program zyskał widzów i wyprzedził widowiska Polsatu.

Logo programu The X Factor
Logo programu The X Factor

Najpopularniejszym show weekendu był emitowany w sobotę „X Factor 2” w TVN, którego oglądalność poszła do góry względem poprzedniego weekendu o 700 tys. widzów i wyniosła 4,01 mln. Dało to programowi ósmą pozycję w zestawieniu ogólnym.

Kolejne widowisko muzyczne – „Tylko muzyka” Polsatu – uplasowało się na miejscu 10, z widownią na poziomie 3,81 mln osób (prawie taka sama oglądalność jak tydzień temu).

W grupie komercyjnej 16-49, zaraz za serialem „Ranczo”, znalazł się „X Factor 2” (2,12 mln oglądających), a „Tylko Muzyka” była trzecia (2,05 mln). W tej samej grupie docelowej na wysokim, piątym miejscu zadebiutował nowy reality show TVN „Surowi rodzice”, który w niedzielę zgromadził 1,67 mln widzów. W grupie 4+ „Surowych rodziców” oglądało w sumie 3,02 mln widzów.

W dalszym ciągu poza czołówką znajduje się „Bitwa na głosy 2” TVP2. W minioną sobotę program oglądało łącznie 2,66 mln widzów. Z kolei show „Tylko Taniec” Polsatu śledziło w piątek 3,38 mln widzów.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł