Tylko Taniec

Juror show „Tylko Taniec” w śpiączce. Co dalej z programem?

Alan Andersz | fot. Super Express

W piątek, 17 lutego, Alan Andersz – juror nowego show Polsatu „Tylko Taniec – został pobity i doznał ciężkiego urazu głowy. Aktor trafił do szpitala i przebywa w śpiączce. Z tego powodu jego udział w programie stanął pod znakiem zapytania. Co dalej z nowym widowiskiem Polsatu?

Alan Andersz | fot. Super Express
Alan Andersz | fot. Super Express

Alan Andersz, aktor znany głównie z serialu „39 i pół”, ostatnio powrócił do medialnego świata za sprawą swojej nowej roli. Gwiazdor zasiadł w jury nowego programu stacji Polsat „Tylko Taniec”.

Niestety, w miniony piątek aktor został pobity i doznał ciężkiego urazu głowy. Jak czytamy na łamach „Super Expressu”, jeszcze o godz. 16:00 w piątek Alan udzielał się na portalu społecznościowym. Dyskutował ze znajomymi, gdzie najlepiej się zabawić tego wieczora. „Ja świętuję urodziny zioma, ale możemy się jakoś łapać” – napisał koledze. Wieczorem ruszył w miasto. Tego dnia swoje 23. urodziny świętował młody Królikowski.

Wszyscy trafili ostatecznie do luksusowej willi na Mokotowie, słynącej z możliwości wynajmowania jej na imprezy. Trzy kondygnacje, drink-bar, wystrój w stylu retro. Tej nocy przewinęło się tam ponad 200 osób. Tam też doszło do tragedii. W Internecie pełno jest wpisów, że stało się tak, gdyż Alan jest bardzo wyniosły i sodówka uderzyła mu do głowy. Podobno chłopak ma o sobie wysokie mniemanie, czym potrafi kogoś urazić. Tak właśnie, od słowa do słowa, miała się zacząć ta awantura.

– Chłopak ma opinię dość bitnego. Kiedy ktoś go obrazi albo ma jakiś problem, to Andersz nie odpuszcza. Jest pewny siebie. Chodzi na siłownię, gra w paint-ball i generalnie dobrze się bawi – mówi w rozmowie z „Super Expressem” jeden z jego znajomych i dodaje: – Z tego, co wiem, dostał jeden celny strzał i upadając, głową uderzył w donicę, a do szpitala zawiózł go kolega.

Mokotowska policja przesłuchała uczestników piątkowej zabawy. – Wszystko wskazuje na to, że śledztwo będzie toczyło się w sprawie o nieumyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – powiedział prokurator Dariusz Ślepokura.

Andersz przeszedł trepanację czaszki i znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej.

Nie wiadomo, co z dalszym udziałem chłopaka w programie „Tylko Taniec”. Część odcinków została już nagrana, a ich emisja ruszy w marcu. Nie wiadomo jednak, czy Andersz wróci do zdrowia na czas realizacji odcinków na żywo, których emisja jest zaplanowana na kwiecień.

Producenci show na razie niczego nie przesądzają, a rzecznik prasowy Polsatu oświadczył, że jest za wcześnie, by cokolwiek mówić. – To dla nas przykra wiadomość. Jeśli chodzi o program, to jest na razie jeszcze za wcześnie, by cokolwiek w tym temacie mówić. Nie podejmujemy gwałtownych decyzji, czekamy na kolejne informacje. Przede wszystkim życzymy Alanowi zdrowia – powiedział Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy stacji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł