Bitwa na głosy, Tylko Muzyka 03, Tylko Taniec, X Factor 2

Nie będzie dużej walki o widza: „Tylko Taniec” w piątki, „Tylko Muzyka” w niedziele

Popularne programy są orężem w walce o widza

Znamy dzień emisji nowego widowiska Polsatu pt. „Tylko Taniec”. Stacja nie zdecydowała się iść na konfrontację z „X Factorem” w TVN i „Bitwą na głosy” w TVP2. Show emitowany będzie w piątki, a program „Tylko Muzyka” pozostanie na antenie w niedziele.

Nie będzie zaciętej walki o widza w największych polskich stacjach telewizyjnych
Nie będzie zaciętej walki o widza w największych polskich stacjach telewizyjnych

Nowy format “Tylko Taniec” będzie można oglądać w piątki o godz. 20:00, począwszy od 2 marca. W tym czasie antenowym program nie będzie miał żadnej konkurencji w postaci innego talent-search show. Pozycja konkurować będzie z filmami fabularnymi nadawanymi w TVP1 i TVN oraz serialem „Na dobre i na złe” i show „Kocham Cię, Polsko!” w TVP2.

W niedziele o godz. 20:00 – tak jak jesienią ubiegłego roku – Polsat nadawać będzie kolejną odsłonę show „Tylko Muzyka”. W tym czasie Jedynka pokaże hitowe „Ranczo” i film fabularny, Dwójka – „Kabaretowy Klub Dwójki” i nowy serial „Aida”, a w TVN emitowane będą dwie nowości: reality show „Surowi rodzice” i serial „Prawo Agaty”.

Polsat zdecydował nie stawać do walki na popularne talent search-shows. W sobotę o widza walczyć więc będą jedynie TVN z drugą edycją „X Factora” i TVP2 z drugą odsłoną „Bitwy na głosy”. W tym czasie Polsat pokaże pasmo filmowe, a w TVP1 widzowie zobaczą nowy serial “Komisarz Alex” i pasmo filmowe „Hit na sobotę”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł