Tylko Taniec

Oficjalnie: znamy szczegóły programu „Tylko Taniec”

Jury programu Tylko Taniec | fot. AKPA

Dziś odbyła się konferencja prasowa poświęcona nowemu programowi Polsatu „Got to Dance. Tylko Taniec”, w którym poszukiwany będzie nowy taneczny talent. Kto poprowadzi widowisko i kto zasiądzie w jury? Na czym polega widowisko?

Jury programu Tylko Taniec | fot. AKPA
Jury programu Tylko Taniec | fot. AKPA

W programie „Tylko Taniec” uczestnicy mogą występować solo, w duecie lub w formacji tanecznej. Nieważny jest wiek – wystarczy talent i pomysł na siebie. To uczestnicy będą decydować o tym, co zatańczą – oni wybiorą rodzaj tańca i muzykę.

„Tylko Taniec” będzie się składać z odcinków castingowych, półfinałowych oraz finału. Przesłuchania do show odbyły się w ośmiu miastach Polski. Zgłosili się przedstawiciele wszystkich stylów i rodzajów tańca. Na etapie precastingów wyłonionych zostało ok. 200 najlepszych kandydatów. Następnie jury za pomocą złotych gwiazd (oznaczających przejście do kolejnego etapu) oraz czerwonych gwiazd (oznaczających opowiedzenie się za eliminacją zawodnika) wybrało 24 uczestników, którzy przeszli do półfinałów. W odcinkach półfinałowych sędziowie będą jedynie oceniać uczestników, zaś o tym, kto przejdzie do finału zdecydują SMS-y widzów.

Równolegle na Facebooku będzie istniała możliwość odtwarzania i oglądania poszczególnych wykonań zarówno odcinków castingowych, jak i półfinałowych. W półfinałowym etapie programu użytkownicy Facebooka otrzymają możliwość przyznania złotej karty, dając jednej osobie bądź grupie szansę na walkę w finale.

Główną nagrodą w „Tylko Muzyka” stanowi 100 tys. złotych oraz występ przed widownią na 10. jubileuszowym Sopot TOPtrendy Festiwal 2012.

Program poprowadzą Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka. W jury zasiądą Krystyna Mazurówna, Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz.

Reality show będzie emitowany na antenie Polsatu od marca.

Poprzedni artykułNastępny artykuł