Bitwa na głosy 2, Tylko Muzyka 03, Tylko Taniec, X Factor 2

„X Factor”, „Bitwa na głosy” i show Polsatu w jednym czasie antenowym?

Popularne programy są orężem w walce o widza

Na wiosnę zapowiada się duża rywalizacja między programami typu talent-search shows emitowanymi w TVN, Polsacie i TVP. Stacja Najprawdopodobniej stacja TVN przeniesie na sobotę emisję programu „X Factor”. Oznacza to, że będzie on konkurować z „Bitwą na głosy” w TVP 2 i jednym z dwóch widowisk Polsatu.

Popularne programy są orężem w walce o widza
Popularne programy są orężem w walce o widza

TVN na razie nie informuje o godzinach emisji niektórych swoich programów w wiosennej ramówce. Szczegóły mają zostać podane na czwartkowej konferencji prasowej. Jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że plan zakłada emisję drugiej odsłony „X Factora” nie w niedziele, ale w soboty o godz. 20:00.

Konkurencyjna TVP2 w ramówce dla prasy podała już, że w tym paśmie pokaże drugi sezon „Bitwy na głosy”. Również Polsat tego dnia o godz. 20:00 ma nadawać jedno z dwóch swoich widowisk – „Got to Dance. Tylko Taniec” albo trzecią edycję „Must be the Music. Tylko Muzyka”. W tym czasie Jedynka wyemituje nowy serial kryminalny „Komisarz Alex” z Jakubem Wesołowskim w roli głównej.

Marcin Perzyna, dyrektor impresariatu w Telewizji Polsat, potwierdził, że programy „Tylko Taniec” i „Tylko Muzyka” będą nadawane w weekend. Brak jednak jeszcze decyzji, który z nich pojawi się w sobotę, a który w niedzielę.

W niedzielę w TVN, zamiast „X Factora”, będzie najprawdopodobniej emitowany nowy serial „Prawo Agaty” z Agnieszką Dygant i Małgorzatą Kożuchowską. TVP1 już oficjalnie potwierdziła, że tego dnia o godz. 20:20 będzie można zobaczyć szósty sezon „Rancza”. Z kolei Polsat o 20:00 pokaże drugi ze swoich talent-search shows, zaś TVP2 – „Kabaretowy Klub Dwójki”i nowy serial „Aida”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł