Top Model 3

Agencja modelek D’Vision również rezygnuje z „Top Model”

Logo programu Poland's Next Top Model

Dopiero co pojawiły się doniesienia, że Anja Rubik nie jest zainteresowana przedłużeniem współpracy z TVN i zapowiedziała producentom „Top Model”, że nie pojawi się na planie odcinków trzeciej edycji programu, a teraz okazuje się, iż agencja modelek D’Vision, która reprezentowała wszystkie uczestniczki pierwszego i drugiego sezonu show, również rezygnuje ze współpracy ze stacją.

Logo programu Poland's Next Top Model
Logo programu Poland's Next Top Model

Jak nieoficjalnie dowiedział się Pudelek.pl, agencja modelek D’Vision, którą prowadzi Lucyna Szymańska – przyjaciółka Anji Rubik, nie zamierza więcej reprezentować uczestniczek „Top Model”.

Zastanawiające jest, co się stało, że agencja modelek i najlepsza polska modelka nie chcą być już kojarzone z programem. Co najbardziej zaskakuje, Anja nie poinformowała swoich kolegów z „Top Model” o tym, że chce opuścić reality show. Oni też dowiedzieli się o tym z gazet.

– No NIE. Przeczytałam w „Show”, że Anji Rubik nie będzie już w „Top Model”. O cholera. Słyszałam juz o tym wcześniej, ale tam jest, że na bank. SZKODA. To najlepsza polska modelka. Kto ma uczyć te dziewczyny programie, jeśli nie ona? – napisała na swoim profilu na Facebooku Karolina Korwin-Piotrowska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł