Big Brother, The Amazing Race 20

Rachel Reilly i Brendon Villegas: z „Big Brothera” do „The Amazing Race”

Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS

Zwyciężczyni 13 edycji amerykańskiego „Big Brothera” Rachel Reilly i jej narzeczony Brendon Villegas znajdą się wśród uczestników kolejnej, 20 edycji „The Amazing Race”, której realizacja rozpoczęła się w miniony weekend. W historii programu jest to już piąty transfer zawodników, biorących wcześniej udział w innych reality shows stacji CBS.

Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS
Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS

Rachel i Brendon przed uczestnictwem w tegorocznym „Big Brother 13” w telewizji CBS, wzięli wcześniej udział w dwunastej edycji „Big Brother 12”, na planie której się poznali. Teraz przyjdzie im wystąpić w kolejnym show. Para była widziana i została sfotografowana w minioną sobotę na lotnisku w Los Angeles, a zdjęcie szybko trafiło na Twittera.

To kolejny raz, kiedy gwiazdy jednego z reality shows stacji CBS biorą udział w „The Amazing Race”. W piątej edycji widowiska wzięli udział Alison Irwin (uczestniczka „Big Brother 4”) oraz jej chłopak Donny Patrick (zerwali ze sobą po zakończeniu realizacji show). W siódmym sezonie programu wystąpili Rob Mariano i Amber Brkich (Rob uczestniczył pierwotnie w „Survivor 4: Marquesas, a Amber w „Survivor 2: The Australian Outback”; poznali się na planie „Survivor 8: All-Stars” i są razem do dziś), którzy później wzięli także udział w „The Amazing Race 11: All-Stars”. Z kolei w szesnastej edycji reality show widzowie mogli obserwować losy Jeffa Schroedera i Jordan Lloyd (uczestników „Big Brother 11”), zaś w „The Amazing Race 19” – Ethana Zohna i Jenny Morasca (Ethan w 2001 roku został zwycięzcą „Survivor 3: Africa”, a Jenna w 2003 roku wygrała „Survivor 6: The Amazon”; oboje poznali się jesienią 2003 roku na planie „Survivor 8: All-Stars” i są parą do dziś).

20 edycja „The Amazing Race” będzie emitowana od lutego 2012 roku na antenie amerykańskiej stacji CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł