Survivor 25: Philippines, Survivor 26: Caramoan, Fans vs Favorites

„Survivor” przedłużony na dwa kolejne sezony

Jeff Probst zawsze był bezwzględny dla osób, które postanowiły odejść z Survivor | Foto: CBS

Program „Survivor” doczeka się dwóch kolejnych edycji. Stacja CBS zamówiła wstępnie 25 i 26 odsłonę show, które zostaną wyemitowane w sezonie telewizyjnym 2012/2013.

Jeff Probst | Foto: CBS
Jeff Probst | Foto: CBS

Wiadomo już, że widowisko ponownie poprowadzi Jeff Probst. Ponieważ stacja CBS przygotowuje na jesień 2012 roku talk-show, którego gospodarzem będzie Probst, realizacja kolejnych dwóch sezonów „Survivor” zostanie przyspieszona o kilka miesięcy.

W ostatnich latach – począwszy od 19 edycji – w celu obniżenia kosztów produkcji, twórcy „Survivor” realizowali program jedna edycja po drugiej w tej samej lokalizacji, w okresie od czerwca do września. W przyszłym roku kolejne dwie odsłony formatu („Survivor 25” i „Survivor 26”) zostaną zrealizowane o trzy miesiące wcześniej. Zdjęcia przewidziano na marzec-czerwiec przyszłego roku.

– Jestem podekscytowany dalszą pracą w najdłużej emitowanym reality competition show przez kolejne dwa sezony – powiedział Jeff Probst. – Jesteśmy wdzięczni naszym fanom, którzy są z nami przy każdej kolejnej edycji. Obiecujemy dostarczyć wam kolejny rok świetnej telewizji – dodał.

Tymczasem już za trzy miesiące rozpocznie się emisja kolejnej, 24 edycji „Survivor”. Program pod – wciąż nieoficjalnym – tytułem „Survivor: One World” (więcej szczegółów) zadebiutuje 15 lutego 2012 roku na antenie CBS.

Przypominamy, że o „Survivor” możecie porozmawiać na naszym forum dyskusyjnym.

Poprzedni artykułNastępny artykuł