Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami 13”: Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno wyeliminowani

Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno | fot. AKPA

Czwarty odcinek „Tańca z Gwiazdami 13” rozpoczął się występem grupy Feel, która wykonała utwór „Cały ten świat”. Później parkiet należał już do uczestników.

Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno | fot. AKPA
Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno | fot. AKPA

Na początku zobaczyliśmy pasodoble Weroniki Marczuk i Jana Klimenta. – Myślę, że to dobry początek programu. Zabrakło mi tylko tego błysku w oku – powiedział srogi Janusz Józefowicz. Taniec oceniono na 32 punkty.

Pierwszego foxtrota zaprezentował Stanisław Karpiel Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno. – Obcować z tobą to przyjemność. Siedziałam i czułam się jak w innym świecie. Zatańczyłeś najpiękniejszego foxtrota – zachwycała się Iwona Szymańska-Pavlović. Para zdobyła 31 punktów.

Później parkiet należał do Aleksandry Kisio i Łukasza Czarneckiego. – Bardzo podobało mi się twoje podejście do tańca. Całkiem przyzwoicie pracowały twoje nogi, ale nie podobały mi się ręce – skomentowała Czarna Mamba. Jury oceniło ten występ na 26 punktów.

Dużo, dużo lepiej poszło Dariuszowi Kordkowi i Blance Winiarskiej, którzy tańczyli foxtrota. – Masz taniec w sobie. Wykonałeś kilka bardzo trudnych elementów, bardzo dobra praca stóp – mówił Piotr Galiński. – Z programu na program jesteś lepszy – dodał Józefowicz. Ten taniec oceniono na 39 punktów.

Kolejnym uczestnikiem był Michał Szpak i jego partnerka Paulina Biernat. – Armagedon. Bardzo niekonwencjonalne pasodoble. Rzeczywiście kilka figur zrobiłeś z taką pasją, że gdyby tę pasję przemnożyć byłyby same dychy – mówił Galiński. Para zdobyła 26 punktów od jury.

Po nich zatańczyła Jagna Marczułajtis-Walczak i Krzysztof Hulboj. – Nie spodziewałem się, że może pani tak zatańczyć. Jestem pod dużym wrażeniem – skomentował Józefowicz. – Muszę się zgodzić z moim przedmówcą – potwierdziła Pavlović. Para dostała 31 punktów.

Pasodoble zatańczyła Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. – Zaskoczyłaś jak piorun. Nietypowe, ale ze wszystkimi figurami. Pięknie – oceniła Iwona Szymańska-Pavlović. Podobnego zdania był Piotr Galiński. Za ten taniec przyznano 39 punktów.

Następnie zaprezentował się Bilguun Ariunabataar i Janja Lesar. – Tańczyłeś jak lisek i to jest bardzo dobre, bo w końcu foxtrot to takie lisie kroki – mówiła Iwona. – Mam ochotę was zjeść – dodała Jolanta Fraszyńska. Para po raz pierwszy w tym programie zdobyła po cztery dziesiątki.

Równie dobrze poszło Kacprowi Kuszewskiemu i Annie Głogowskiej. – Czy to był żart, czy poważna sprawa? – pytała Czarna Mamba, która później przyznała, że taniec bardzo jej się podobał. Jury przyznało im 39 punktów.

Jako kolei foxtrota zatańczyli Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino. – Pierwszy raz widziałem, że bawisz się w tym programie tańcem – skomentował Piotr Galiński. Taniec oceniono na 27 punktów.

Na koniec zaprezentowała się Anna Wendzikowska i jej partner Michał Stukan. – Nieprawdopodobne emocje. Jestem pod ogromnym wrażeniem. To był kunszt, namiętność i miłość – oceniła Jolanta Fraszyńska. Innego zdania była Pavlović, która stwierdziła, że to był najgorszy taniec Ani. W rezultacie para otrzymała 35 punktów.

Po zsumowaniu głosów od widzów i jury okazało się, że najmniej punktów zdobyła para numer 1 – Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno, którzy musieli pożegnać się z programem.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł