The Amazing Race 19

Ruszyła emisja „The Amazing Race 19”. Nowe elementy programu

Uczestnicy The Amazing Race 19 rozpoczynają wyścig | fot. CBS

Wczoraj stacja CBS wyemitowała pierwszy odcinek nowego sezonu „The Amazing Race”. Co nowego w kolejnej odsłonie widowiska, które świętuje w tym roku swoje 10. urodziny?

Uczestnicy The Amazing Race 19 rozpoczynają wyścig | fot. CBS
Uczestnicy The Amazing Race 19 rozpoczynają wyścig | fot. CBS

Stacja CBS rozpoczęła emisję 19. sezonu „The Amazing Race”. W programie 11 dwuosobowych drużyn wyruszyło w świat po milion dolarów. Po raz pierwszy w historii show uczestnicy odwiedzą takie kraje jak Belgia, Dania, Malawi i Indonezja.

W nowej edycji wprowadzono dwa nowe elementy: pojawił się twist o nazwie Hazard, który wpłynął na los jednego z zespołów już na samym starcie, a także po raz pierwszy dojdzie do podwójnej eliminacji drużyn (z wyścigu odpadną dwa ostatnie zespoły, które dotrą na metę jednego z etapów).

Wśród uczestników reality show znaleźli się m.in. znani fanom „Survivor” Ethan Zohn i Jenna Morasca. Ethan Zohn w 2001 roku został zwycięzcą „Survivor 3: Africa”. Z kolei Jenna Morasca w 2003 roku wygrała „Survivor 6: The Amazon”. Oboje poznali się jesienią 2003 roku na planie „Survivor 8: All-Stars”. Po udziale w widowisku zdecydowali się ze sobą związać.

„The Amazing Race 19” emitowany jest w każdą niedzielę na antenie stacji CBS.

O programie możesz porozmawiać na łamach naszego Forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł