Taniec z Gwiazdami 13

Kto wygra „Taniec z Gwiazdami 13”?

Uczestnicy trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami | fot. AKPA

Za nami już trzy odcinki 13 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Trójka uczestników została już wyeliminowana. Serwis Betsafe.com ocenił szanse pozostałych w programie celebrytów i pokusił się o próbę wybrania faworyta całej edycji. Wyniki analizy w dalszej części tekstu.

Uczestnicy trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami | fot. AKPA
Uczestnicy trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami | fot. AKPA

Do tej pory w „Tańcu z Gwiazdami 13” pożegnaliśmy już Zbigniewa Urbańskiego, Martę Krupę i Kazimierza Mazura. A kto ma szansę wygrać?

Według bukmacherów ostrą walkę o zwycięstwo stoczą Kacper Kuszewski i Katarzyna Zielińska. To właśnie oni prezentują się najlepiej w dotychczasowych odcinkach. Kurs na ich wygraną wynosi odpowiednio 2.50 i 3.00, czyli lekką przewagę ma Kuszewski.

Tuż za tą dwójką jest gwiazda programów Szymona Majewskiego, Bilguun Ariunbataar. Uwielbiany przez widzów, dowcipny i szeroko uśmiechnięty gwiazdor może być czarnym koniem tej edycji. Betsafe.com jego szanse na zwycięstwo ocenia po kursie 5.00, więc niewiele niżej niż Kacpra i Katarzyny.

Niżej ocenione zostały szanse reszty uczestników. Za każdą złotówkę postawioną na wygraną Anny Wendzikowskiej lub Weroniki Marczuk można zarobić 10 złotych, za wygraną Michała Szpaka – 12 złotych, a Katarzyny Pakosińskiej – 15 złotych. Szanse pozostałych wyglądają jeszcze słabiej: Dariusz Kordek – kurs 30 zł, Staszek Karpiel-Bułecka – 40 zł, Jagna Marczułajtis – 50 zł, a Aleksandra Kisio – aż 75 zł.

Kisio jest główną faworytką do odpadnięcia z programu w czwartym odcinku. Kurs na to, że to ona wraz ze swoim partnerem Łukaszem Czarneckim już w najbliższą niedzielę pożegna się z programem, wynosi zaledwie 2.75. Niewiele większe szanse na pozostanie w widowisku mają Jagna Marczułajtis i Staszek Karpiel-Bułecka – kurs na to, że odpadnie ktoś z nich wynosi 3.00.

Wszystkie kursy można zobaczyć na stronie betsafe.com.

Poprzedni artykułNastępny artykuł