Showmag.info

Reality-TV.pl ma 10 lat!

Reality-TV.pl ma już 10 lat

Od „Agenta” i „Big Brothera”, przez „Bar”, „Idola” i „Wyprawę Robinson”, do „Tańca z Gwiazdami”, „Mam Talent!”, „X Factor” i „The Voice”. Przez ostatnią dekadę mogliśmy w Polsce oglądać szereg programów rozrywkowych z gatunku reality show, a na oczach widzów rozegrała się mała telewizyjna rewolucja. Rewolucja, która przez te lata zapisała się na naszych stronach internetowych. Dziś, 25 sierpnia, Reality-TV.pl oficjalnie obchodzi swoje 10 urodziny.

Reality-TV.pl ma już 10 lat
Reality-TV.pl ma już 10 lat

Dekadę temu świat reality TV wyglądał diametralnie inaczej. Najpierw, wraz z wkroczeniem „Big Brothera” na ekrany telewizorów, wróżono upadek społeczeństwa. Później głoszono, że czas „Wielkiego Brata” się skończył i tego typu programy rozrywkowe czeka szybka śmierć. Tymczasem nie dość, że do żadnego upadku ludzkości nie doszło, to gatunek programów reality show wciąż ma się dobrze i stał się integralną częścią telewizyjnych ramówek.

Ostatnie 10 lat historii reality TV w Polsce zapisało się na łamach naszej strony internetowej. Poświęcona niegdyś tylko „Wielkiemu Bratu” witryna Reality-TV.pl obecnie dotyczy wszelkiej maści programów rozrywkowych.

Te 10 lat nie byłoby możliwe, gdyby nie czytelnicy serwisu, którym w tym miejscu należą się gorące podziękowania. Stad pytanie do Was: w jaki sposób zaczęła się Wasza przygoda z programami reality show i w jaki sposób trafiliście na stronę Reality-TV.pl? Które z widowisk w ciągu tych 10 lat należało do Waszych ulubionych i które chcielibyście zobaczyć ponownie?

Czekamy na Wasze opinie i dziękujemy za ostatnie 10 lat!

Poprzedni artykułNastępny artykuł