Milion w minutę

Zygmunt Chajzer poprowadzi „Milion w minutę”

Zygmunt Chajzer jako prowadzący Moment Prawdy | Foto: Polsat

Wiadomo już, kto poprowadzi nowy teleturniej, który od września będzie emitowany na antenie TVN. Gospodarzem show będzie Zygmunt Hajzer.

Zygmunt Chajzer jako prowadzący Moment Prawdy | Foto: Polsat
Zygmunt Chajzer jako prowadzący Moment Prawdy | Foto: Polsat

Chajzer, który w swojej karierze prowadził już takie widowiska jak „Idź na całość”, „Ananasy z mojej klasy”, „Chwila prawdy” czy „Moment prawdy”, tym razem poprowadzi polską wersję formatu „Milion w minutę”.

W programie aby wygrać, należy zmierzyć się z czasem, wykazać się sprawnością i pomyślnie wykonać dziesięć zadań. Na pomyślne ukończenie każdej konkurencji zawodnik będzie miał tylko minutę. Główną nagrodę stanowić będzie milion złotych. Jak zapewniają producenci show, jedynym przeciwnikiem uczestników będą uciekające w ekspresowym tempie sekundy. Dwukrotnie będzie można przekroczyć limit czasu. W każdej chwili można też się wycofać, ale tylko ten, kto upora się ze wszystkimi zadaniami zdobędzie okrągły milion złotych.

Obecnie telewizja TVN przyjmuje zgłoszenia od wszystkich chętnych chcących wystąpić w teleturnieju. Castingi odbędą się na przełomie lipca i sierpnia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł