Big Brother

Wielka Brytania: „Big Brother” z nowym logo

Nowe logo programu Big Brother w Wielkiej Brytanii

Już w przyszłym miesiącu w Wielkiej Brytanii wystartuje nowa edycja „Big Brothera”. Po zakończeniu produkcji widowiska przez Channel 4, program postanowiła wskrzesić stacja Channel 5. Reality show po raz pierwszy emitowany będzie w HD, a producenci zapowiadają sporo zmian. Zmieni się logotyp tekstowy programu.

Nowe logo programu Big Brother w Wielkiej Brytanii
Nowe logo programu Big Brother w Wielkiej Brytanii

Po raz pierwszy od 11 lat zmianie ulegnie logotyp tekstowy reality show. Nowe logo występuje w dwóch wersjach kolorystycznych i charakteryzuje się minimalizmem. Napis „Big Brother” został zapisany wersalikami.

Channel 5 nie zamierza jednak zrywać z dotychczasową tradycją – logo w postaci różnych wariacji „oka”, które do tej pory doczekało się 22 wersji towarzyszących każdej z edycji „Big Brothera” (w Wielkiej Brytanii powstało do tej pory 11 edycji podstawowych, 7 edycji „Celebrity Big Brother” oraz 4 edycje specjalne: „Teen Big Brother”, „Big Brother Panto”, „Celebrity Hijack” oraz „Ultimate Big Brother”). Nowa modyfikacja logotypu w postaci oka ma zostać ujawniona niebawem.

Przypomnijmy, że Channel 5 zamierza wyemitować w tym roku dwie edycje „Big Brothera”. Najpierw, 18 sierpnia, stacja rozpocznie emisję ósmej edycji „Celebrity Big Brother”. Z kolei jesienią na antenie kanału zadebiutuje 12. edycja tradycyjnego „Big Brothera”.

Obie edycje – po raz pierwszy w historii – będą realizowane w technologii HD.

O programie „Big Brother” możesz porozmawiać na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł