Taniec z Gwiazdami 13

Jagna Marczułajtis w „Tańcu z Gwiazdami”. Tyson też zatańczy? Michał Piróg nie zasiądzie w jury

Jagna Marczułajtis | fot. mwmedia

Ostatnie dni dostarczają kolejnych informacji o trzynastej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Nie inaczej jest dzisiaj. Dotarły do nas kolejny wieści o osobach, które mają zatańczyć w kolejnej odsłonie show TVN. Wiemy także, że Michał Piróg nie zasiądzie w jury. Juror „You Can Dance” w ostro wyraził swój stosunek do „Tańca z Gwiazdami”.

Jagna Marczułajtis | fot. mwmedia
Jagna Marczułajtis | fot. mwmedia

Do obsady „Tańca z Gwiazdami 13” dołączyła kolejna osoba. Obok Billguuna Ariunbataara, Kacpra Kuszewskiego, Katarzyny Pakosińskiej, Stanisława Karpiela-Bułecki i Anny Wendzikowskiej w show na pewno zobaczymy Jagną Marczułajtis, złotą medalistkę Mistrzostw Polski w snowboardzie, podwójną mistrzynię świata juniorek, mistrzynię i wicemistrzyni Europy.

Wszystko wskazuje na to, że w programie wystąpi też amerykański bokser Mike Tyson. Jak się okazuje, Tyson był bardzo podekscytowany perspektywą udziału w widowisku i bardzo przychylnie wypowiadał się o Polsce. – Prowadzimy rozmowy, ale nie mogę zdradzić szczegółów – przyznał w rozmowie z „Super Expressem” menedżer boksera, Carl Holness. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Tyson zażądał 30 tysięcy dolarów, czyli ok. 85 tysięcy złotych za każdy odcinek.

Tymczasem Michał Piróg stanowczo ogłosił, że nie chce nawet słuchać o sędziowaniu w „Tańcu z Gwiazdami”. – Gdybym został jurorem, to w pierwszym wejściu live strzeliłbym sobie w głowę lub komuś – napisał tancerz na swoim profilu na Facebooku. – Tego bym nie udźwignął, jak Boga kocham – podkreślił.

Trzynasta edycja „Tańca z Gwiazdami” będzie emitowana od września na antenie TVN.

Poprzedni artykułNastępny artykuł