Idol 3, The Voice of Poland, X Factor 2

TVN i TVP2 biją się o Monikę Brodkę

Monika Brodka | Foto: Super Express

Jak twierdzi „Super Express”, polskie telewizje rozpoczęły bitwę o Monikę Brodkę. Piosenkarka, która dzięki ostatniej płycie „Granda” zebrała już szereg nagród, a stan jej konta powiększa się w szalonym tempie, stała się obiektem zainteresowań TVN i TVP2.

Monika Brodka | Foto: Super Express
Monika Brodka | Foto: Super Express

Jak czytamy na łamach tabloidu, piosenkarka nie może się opędzić od propozycji koncertowych, a odniesiony sukces sprawił, że wokalistka stała się również łakomym kąskiem dla telewizji.

Podobno gdy producenci „X Factora” zdecydowali, że w kolejnej edycji znajdzie się czterech zamiast trzech sędziów, od razu pomyśleli o Brodce. Zwyciężczyni trzeciej edycji „Idola” sprawdziła się podczas pierwszej edycji „X Factora”, gdy pomagała Czesławowi Mozilowi wybrać finalistów. Według informacji „Faktu”, Monika rozpoczęła już rozmowy z TVN.

Nic nie jest jednak przesądzone. Piosenkarką zainteresowali się również twórcy programu „The Voice of Poland. Najlepszy głos”, który zadebiutuje we wrześniu na antenie TVP2. – Zależy nam, żeby w jury zasiedli młodzi i zdolni ludzie związani z polskim rynkiem muzycznym. Brodka to świetna artystka, dlatego rozpoczęliśmy starania o jej udział w programie – zdradził „Faktowi” pracownik firmy produkującej show.

Oficjalnie Monika Brodka stanowczo odcina się od udziału w tego typu przedsięwzięciach.

Poprzedni artykułNastępny artykuł