Taniec z Gwiazdami 13

Oni nie chcą wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”!

Dorota Rabczewska | Foto: images.google.com

Którzy celebryci od lat odrzucają propozycje występu w „Tańcu z Gwiazdami”? Plejada.pl opublikowała listę gwiazd, którzy za nic nie chcą wystąpić w tanecznym show TVN.

Dorota Rabczewska | Foto: images.google.com
Dorota Rabczewska | Foto: images.google.com

Przy każdej edycji „Tańca z Gwiazdami” pojawiają się pogłoski na temat osób, których producenci zaprosili do udziału w programie. Rekordzistką wśród gwiazd, które nie zgodziły się wystąpić w widowisku jest Doda. Według nieoficjalnych informacji wokalistka odrzuciła propozycję producentów programu już 12 razy. Nic nie wskazuje na to, że zobaczymy ja na parkiecie w 13 edycji. Spekulacje o jej udziale w tanecznym show towarzyszyły przygotowaniom do każdej edycji. W listopadzie 2010 roku piosenkarka zabrała głos w tej sprawie i na swoim profilu na Facebooku oświadczyła, że nigdy nie zamierza wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”.

Andrzej Piaseczny w jednym z wywiadów przyznał, że przez pierwszych 9 edycji „Tańca z Gwiazdami” proponowano mu udział w programie. Wokalista jednak stale odmawiał. Ulubieńcem producentów jest także kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc – ośmiokrotnie odrzucił propozycję udziału w show.

Równie nieugięty jest wokalista zespołu „Zakopower” Sebastian Karpiel-Bułecka, który siedem razy odrzucił ofertę wystąpienia na parkiecie. Tańczyć z gwiazdami nie chciał również Adam Małysz. Medalista olimpijski w skokach narciarskich odmawiał sześć razy.

Co najmniej pięciokrotnie odmawiały udziału w „Tańcu z Gwiazdami” wokalistki Ania Wyszkoni oraz Natalia Kukulska (która gościnnie zaśpiewała w jednym z odcinków 12 edycji programu) oraz aktorzy Artur Żmijewski, Borys Szyc i Tomasz Karolak. Danuta Stenka, która gościnnie wystąpiła w jednym z odcinków 10 edycji, także pięciokrotnie odrzucała ofertę ze strony TVN.

Tatiana Okupnik również znajduje się na liście gwiazd, którym wielokrotnie proponowano udział w formacie, ale wokalistka konsekwentnie odmawia. Ulubienicami producentów tanecznego show są również aktorki Anna Dereszowska i Anna Przybylska. Z kolei Katarzyna Maciąg, gwiazda serialu TVN „Teraz albo nigdy”, co najmniej dwukrotnie odmówiła producentom.

W „Tańcu z Gwiazdami” nie chcą również wystąpić m.in.: Kayah, Kasia Kowalska, Alicja Bachleda-Curuś, Magda Schejbal, Paweł Małaszyński, Ryszard Kalisz, Grzegorz Napieralski, Jarosław Kret, Katarzyna Pakosińska i Shazza.

Michał Żebrowski na czacie Onet.pl przyznał, że jemu także proponowano udział w tym show, ale on woli tańczyć tylko na imprezach prywatnych. W programie zatańczyć nie chcą także gwiazdy TVN: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Podczas poszukiwania gwiazd do 13 edycji po raz kolejny udziału w widowisku odmówił aktor Piotr Adamczyk. Według nieoficjalnych informacji zaproponowano mu gigantyczną stawkę – 40 tys. zł za odcinek. Jedyną gwiazdą, która wynegocjowała porównywalną sumę była wokalistka Edyta Górniak.

Propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami” otrzymała także Magdalena Kumorek, główna bohaterka serialu TVN „Przepis na życie”, ale nie podjęła się tego wyzwania. Według nieoficjalnych informacji już kolejny raz udziału w programie odmówił Filip Bobek.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł