The Voice of Poland

Piasek i Nergal w jury „The Voice of Poland”?

Adam Darski | fot. KAPiF

TVP2 wytacza wojnę Polsatowi i TVN. Jesienią tego roku stacja pokaże wielki hit: program „The Voice”. Przygotowania do show trwają. Trwają też poszukiwania jurorów. Jak donosi „Fakt”, TVP2 bardzo zależy na zatrudnieniu Nergala i Piaska.

Adam Darski | fot. KAPiF
Adam Darski | fot. KAPiF

Według „Faktu” Adam Darski, lider zespołu Behemoth, podpisał już umowę na sędziowanie w programie. Ponieważ Darski nie jest kolejną opatrzoną gwiazdką, producenci widowiska liczą, że jego obecność w „The Voice of Poland. Najlepszy głos” wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród złaknionej nowości publiczności.

Podobno producenci show już od 3 miesięcy mocno zabiegają o udział w programie Andrzeja „Piaska” Piasecznego. Według informacji tabloidu piosenkarz przez długi czas w ogóle nie był zainteresowany ofertą. Twierdził, że woli zajmować się tworzeniem muzyki, a nie występowaniem w rozrywkowym show. Jednak twórcy programu nie odpuszczają. – Chyba na nikim tak im nie zależy, jak właśnie na Piasku, który ma świetne wykształcenie muzyczne, tworzy i śpiewa od wielu lat – zdradza osoba zorientowana w sytuacji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł