X Factor

„X Factor” – odcinek 7: poznajcie finalistów!

Uczestnicy programu X Factor | fot. TVN

Jurorzy i towarzyszące im gwiazdy wybrali 9 finalistów „X Factora”, których już za tydzień zobaczymy w odcinku na żywo! O tym, kto przeszedł dalej mogliśmy usłyszeć już w czwartek po specjalnej konferencji prasowej. Teraz widzowie mogli się dowiedzieć w jaki sposób doszło do podjęcia ostatecznych decyzji.

Uczestnicy programu X Factor | fot. TVN
Uczestnicy programu X Factor | fot. TVN

Domy jurorskie były jednym z najtrudniejszych etapów w „X Factor”, zarówno dla jurorów, jak i uczestników programu. Spośród piętnastki, która przeszła castingi, trzeba było wybrać dziewiątkę, którą zobaczymy w odcinkach na żywo.

W domu Czesława Mozila spotkała się grupa powyżej 25. roku życia: Marta Podulka, Wojciech Strzelecki, Gienek Loska, Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i William Malcolm. Czesław zaprosił również gościa specjalnego – Monikę Brodkę, która przesłuchała uczestników i pomogła wyłonić finalistów.

Do kolejnego etapu wybrali:
– Gienka Loskę
– Małgorzatę Szczepańską-Stankiewicz
– Williama Malcolma

Kolejną trójkę, tym razem z grupy zespołów, wybrała Maja Sablewska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Wspólnie oglądali występy De Pe, By Mistake, Sweet Rebels, Avocado i zespołu Dziewczyny.

Później podjęli decyzję, że w koncertach na żywo zobaczymy:
– Sweet Rebels
– Avocado
– Zespół Dziewczyny

Ciężką decyzję musiał podjąć również Kuba Wojewódzki. Pomogła mu w tym Alicja Bachleda-Curuś. Wspólnie wysłuchali, co przygotowali Ada Styrcz, Ania Kłys, Michał Szpak, Mats Meguenni i Ada Szulc.

Z grupy najmłodszych dalej przeszli:
– Michał Szpak
– Mats Meguenni
– Ada Szulc

Już za tydzień pierwszy odcinek „X Factor” na żywo!

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł