Wipeout - Wymiatacze

Polska wygrała program „Wipeout – Wymiatacze”

Polska drużyna wygrała program Wipeout - Wymiatacze | fot. TVN

Na antenie TVN zakończyła się wczoraj emisja widowiska „Wipeout – Wymiatacze”. W programie o zwycięstwo walczyły drużyny z Polski, Ukrainy, Białorusi oraz połączone siły Czechów i Słowaków. Ostateczne zwycięstwo powędrowało do… Polski!

Polska drużyna wygrała program Wipeout - Wymiatacze | fot. TVN
Polska drużyna wygrała program Wipeout - Wymiatacze | fot. TVN

Program „Wipeout – Wymiatacze” emitowany był na antenie TVN od lutego. Przez kilka tygodni dwudziestoosobowe drużyny z różnych państw rywalizowały ze sobą na ekstremalnych torach przeszkód. W sobotę w TVN wyemitowano finał reality show. Polska drużyna została zwycięzcą widowiska i zdobyła puchar Wipeout Cup. Nasz kraj w programie reprezentowali: Iwona Guzowska – posłanka oraz mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, Maciej Dębosz – policjant oraz komisarz w serialu „W11”, Kuba Bielak – dziennikarz TVN Turbo, Marcin Urbaś – sprinter, Anna Prus – aktorka, Łukasz Siełacz – kulturysta, Stanisław Karpiel-Bułecka – narciarz, Łukasz Pabich – lekkoatleta, Tomasz Kucharski – kajakarz i mistrz olimpijski, Natalia Bocian – mistrzyni świata fitness do lat 21 i mistrzyni świata w konkurencji model fitness, Tomasz Puzon – karateka stylu kyokushin, Iza Faron – stewardessa, Martyna Majak – artystka cyrkowa, Monika Kurowska – fizjoterapeutka, Katarzyna Drzyżdżyk – modelka i zwyciężczyni programu „Wyprawa Robinson”, Patryk Raszkowski – tracer, Filip Stachowiak – tracer, Piotr Doryń – tracer i kaskader, Piotr Bętkowski – zawodnik rezerwowy i lekkoatleta, oraz Paweł Januszewski – zawodnik rezerwowy i trener.

Przypomnijmy, że realizacja „Wipeout – Wymiatacze” miała miejsce w Argentynie. To tam, na lądzie, w wodzie, błocie i powietrzu śmiałkowie walczyli o zwycięstwo.

Poprzedni artykułNastępny artykuł