Bar 2

Pierwszy sukces muzyczny Narine Torosyan z programu „Bar”

Narine Torosyan | Foto: eramusicgarden.pl

Narine Torosyan, uczestniczka drugiej edycji programu „Bar”, odniosła swój pierwszy muzyczny sukces. Dawna gwiazda reality show nie porzuciła marzeń o śpiewaniu, a w ostatnim czasie została zauważona przez pomysłodawców muzycznego konkursu „Zrób Głośniej”.

Narine nagrywa własne utwory muzyczne, które udostępnia za pośrednictwem serwisu myspace.com. Na jej profilu posłuchać można m.in. utworów „Diamond Girl” i „Daddy Song”. Niedawno postać Narine została niedawno przybliżona na stronie internetowej „Era Music Garden”.

Jak obecnie uczestniczka „Baru” wspomina swój udział w programie? „To było 10 lat temu, miałam wtedy pstro w głowie i wydawało mi się, że jest inaczej niż było w rzeczywistości. Dzisiaj jednak nie żałuję tej decyzji, bo dzięki temu programowi przeżyłam i wzlot popularności i totalny upadek” – opowiada. „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, wiem czego chcę, wiem jaką muzykę chcę robić i wiem jakimi prawami rządzą się media. Jednym słowem, dzięki Barowi nauczyłam się bardzo wiele i dzisiaj jestem bardziej świadoma” – dodała.

Poprzedni artykułNastępny artykuł