Kuchenne rewolucje, Mam Talent! 3, Milionerzy, Taniec z Gwiazdami 12, Top Model, Ugotowani

Ramówka TVN: wysyp programów reality shows

Casting do programu Top Model. Zostań modelką | Foto: TVN

Tej jesieni telewizja TVN pokaże aż 6 programów reality show. Prócz kolejnych edycji Tańca z Gwiazdami i Milionerów, widzowie zobaczą m.in. trzecią edycję Mam Talent!, drugi sezon Kuchennych rewolucji oraz dwa nowe widowiska: Top Model. Zostań modelką i Ugotowani.

Casting do programu Top Model. Zostań modelką | fot. TVN
Casting do programu Top Model. Zostań modelką | fot. TVN

4 września na antenie stacji zadebiutuje druga edycja Kuchennych rewolucji oraz trzecia odsłona Mam Talent. Kuchenne rewolucje 2 emitowane będę w soboty o godz. 18:00, zaś Mam Talent! – w soboty o godz. 20:00.

Dzień później, 5 września, wystartuje kolejna edycja Milionerów. Teleturniej będzie można oglądać w niedziele o godz. 18:00. Tego samego wieczoru rozpocznie się dwunasta edycja Tańca z Gwiazdami. W show wezmą udział m.in. Edyta Górniak, Robert Korzeniowski, Patrycja Kazadi, Dorota Zawadzka, Paweł Staliński, Andrzej Deskur, Maciej Jachowski oraz Anna Kalata. Program emitowany będzie w niedziele o godz. 20:00.

Najważniejszą nowością jesiennej ramówki TVN będzie program Top Model. Zostań modelką. Show emitowany będzie od 8 września, w każdą środę o godz. 21:00. W widowisku będzie można zobaczyć przemianę 13 zwykłych, młodych kobiet w modelki, które na czas trwania programu zamieszkają w wynajętym luksusowym domu. Będą tam pod stałym nadzorem kamer. W przygotowaniach do niekonwencjonalnych i zaskakujących sesji zdjęciowych pomogą im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie. Co tydzień uczestniczki poddane zostaną wyczerpującym sprawdzianom. Każdy odcinek zakończy się eliminacją najsłabszej z nich. Ostatecznie to jednak widzowie zadecydują, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią Top Model. Zostań modelką.
Show powstaje na licencji amerykańskiego formatu America’s Next Top Model. Stworzyła go światowej sławy modelka Tyra Banks, pracująca z największymi kreatorami mody w Paryżu, Mediolanie, Tokio, Londynie czy Nowym Jorku. Rolę prowadzącej polskiej edycji pełnić będzie modelka Joanna Krupa, z kolei poczynania uczestniczek oceni jury w składzie: fotograf Marcin Tyszka, projektant mody Dawid Woliński oraz dziennikarka telewizyjna i radiowa Karolina Korwin-Piotrowska. Jako opiekunowie i trenerzy przyszłych modelek pojawią się: choreograf Michał Piróg i aktorka Magdalena Mielcarz. Jako gość specjalny wystąpi najbardziej rozpoznawalna na świecie polska modelka Anja Rubik.
„Program o modelkach to światowy format, który na wszystkich rynkach odniósł sukces. Była już jedna próba tego formatu w telewizji publicznej, ale niezbyt udana. My go robimy bardziej emocjonalnie, taki jest polski duch. Jak zrobimy ze dwie-trzy serie, to może pójdzie jak Taniec z Gwiazdami” – zapowiada Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Drugą nowością będzie kulinarny reality show Ugotowani, który będzie można oglądać od 3 października, w każdą niedzielę o godz. 17:00. W każdym odcinku formatu rywalizować będą cztery osoby. Każda z nich przygotuje kolację dla pozostałych uczestników. Efekty kulinarnych poczynań zostaną poddane ocenie konkurentów. Suma przyznanych przez uczestników punktów, zadecyduje o wygranej w programie. Ekipa programu odwiedzi największe miasta w Polsce.

Poprzedni artykułNastępny artykuł