Medium. W poszukiwaniu Mocy

Elżbieta Jaworowicz poprowadzi show o czarach?

Logo TVP

Tabloid „Fakt” donosi, kto poprowadzi nowy program Medium, który szykuje TVP2. Prawdopodobnie będzie to Elżbieta Jaworowicz, dziennikarka znana ze Sprawy dla reportera.

Logo TVP
Logo TVP

Rinke Rooyens i jego firma Rochstar już od kilku tygodni intensywnie przygotowują się do produkcji widowiska, w którym rywalizować będą ze sobą ludzie o nadprzyrodzonych zdolnościach. Jego bohaterami mają być m.in wróżbici, ludzie znający się na czarach i horoskopach, mający kontakt z innymi światami, a także osoby z darem jasnowidzenia, potrafiące odszukać zaginionych ludzi, przedmioty czy zwierzęta.

Rolą prowadzącego będzie panowanie nad wszystkimi niezwykłymi gośćmi, rozmowa z nimi oraz zadawanie inteligentnych i często niewygodnych pytań. Twórcy Medium długo się zastanawiali, aż wreszcie do roli prowadzącej wybrali Elżbietę Jaworowicz. „Właśnie o taką osobę chodzi. Od 30 lat jest dziennikarką Sprawy dla reportera, znaną z ciętego języka, która nigdy nie da wyprowadzić się na manowce. W Medium sprawdziłaby się świetnie. Byłaby sceptyczna, podchodziłaby do każdej sprawy i gości z właściwym sobie dystansem” – mówi osoba znająca szczegóły produkcji.

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł