Taniec z Gwiazdami 11

Grochola napisze książkę o… Tańcu z Gwiazdami

Katarzyna Grochola | Foto: East News

Choć rywalizacja w Tańcu z Gwiazdami zakończyła się dla Katarzyny Grocholi w minioną niedzielę, to w jej głowie pozostało wiele pięknych wspomnień. Pisarka nie zamierza pozwolić, by z czasem zostały one wymazane z jej pamięci. „Napiszę książkę o Tańcu z Gwiazdami” – mówi.

Katarzyna Grochola | fot. East News
Katarzyna Grochola | fot. East News

Grochola długo nie zastanawiała się nad tym pomysłem. Wpadła na niego podobno już po kilku pierwszych odcinkach show. „Poznani tu ludzie oraz przeżycia i emocje związane z programem sprawiły, że chcę to opisać. Oczywiście będą uczucia, miłość, rywalizacja” – powiedziała.

Gwiazdy i tancerze nie muszą się jednak obawiać, że wyjdą na jaw jakieś zakulisowe sprawy. Wszystkie historie i postaci bowiem mają być fikcyjne. „To będzie powieść. Jednak na podstawie moich tu doświadczeń i przeżyć” – uspokaja pisarka.

Chociaż prace nad książką już się zaczęły, nie wiadomo jeszcze, kiedy publikacja ukaże się na rynku. „Na razie mam trzy propozycje tytułów i nie wiem jeszcze nawet, jaki wybiorę. Nie mogę powiedzieć nic więcej” – mówi Grochola.

Poprzedni artykułNastępny artykuł