Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje zainteresowały widzów

Magdalena Gessler | Foto: TVN

Nadawany w TVN reality show Kuchenne rewolucje po trzech odcinkach ma 2,56 mln widzów i wygrywa z propozycjami konkurencyjnych stacji.

Magdalena Gessler | fot. TVN
Magdalena Gessler | fot. TVN

W czasie emisji show (sobota, godz. 18:00) TVN ma 20,68% udziału w rynku w grupie 4+. Jest to wynik lepszy od konkurencyjnych stacji – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Na drugim miejscu plasuje się TVP1 z udziałami wynoszącymi 18,39% (serial Komisarz Rex, programy Za kulisami Jedynki, Kabaretowa Jedynka oraz kulisy Modelek), na trzecim TVP2 z 15,40% (Panorama, Wideoteka dorosłego człowieka), a na czwartym – Polsat z 12,19% (Wzór, Wydarzenia).

Kuchenne rewolucje jeszcze lepszy wynik osiągają w grupie komercyjnej 16-49, w której udział TVN w czasie emisji programu wynosi 24,59%. Rok temu stacja TVN w tym samym paśmie miała gorszy wynik w tej grupie (19,38% udziału), natomiast w 4+ notowała podobne wyniki jak teraz (2,61 mln widzów i 20,60% udziału).

Dane telemetryczne pokazują, że reality show śledzą głównie kobiety, widzowie w wieku 30-39 lat i po pięćdziesiątce oraz mieszkańcy miast.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł