Dancing with the Stars

Joanna Krupa: „Taniec z Gwiazdami” zrujnował jej seks

Biorąca udział w 9. edycji amerykańskiego „Dancing with the Stars” polska modelka Joanna Krupa ma problem. Choć z odcinka na odcinek tańczy coraz lepiej, to jednak program zrujnował jej… życie seksualne.

”Nie mam czasu na nic poza próbami” – mówi Joanna. „Taniec z Gwiazdami na pewno nie pomógł mojemu życiu seksualnemu” – cytuje Joannę Krupę serwis E!Online. „Kiedy wracam do domu z prób, nie chcę być dręczona. Przytulanie wystarczy. Jestem mentalnie i fizycznie wyczerpana, więc mój narzeczony będzie musiał po prostu przeczekać” – mówi modelka.

Joanna jest zaręczona z przystojnym biznesmenem Romainem Zago. Przekonuje, że jej ukochany w tej trudnej dla obojga sytuacji radzi sobie świetnie. „Jest bardziej zestresowany konkursem niż ja” – mówi i dodaje, że z tych nerwów Romain zaczął nawet palić papierosy.

W ostatnim odcinku amerykańskiego „Tańca z Gwiazdami” powodów do nerwów było rzeczywiście sporo. Dotychczasowy partner Joanny – Derek Hough, rozchorował się i modelka musiała wystąpić z innym tancerzem. W trakcie ognistego tanga argentyńskiego nowy partner potknął się i para omal nie wylądowała na ziemi.


Joanna Krupa w amerykańskim „Dancing with the Stars 9”

Dobra wiadomość jest jednak taka, że Hough ma się lepiej i w kolejnym odcinku – w najbliższy poniedziałek – Joanna zatańczy właśnie z nim.

[Dziennik.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł