Rendez-vous

Podejrzewany o morderstwo uczestnik reality show popełnił samobójstwo

31-letni Ryan Jenkins, podejrzewany o popełnienie morderstwa i poszukiwany w ostatnich dniach przez policję w USA i Kanadzie, został odnaleziony martwy w kanadyjskim hotelu Hope, 90 minut drogi na wschód od Vancouver.

Mężczyzna był podejrzewany o zamordowanie swojej byłej żony – modelki Jasmine Fiore. Kilka dni temu jej zmasakrowane ciało zostało odnalezione w walizce. Kobieta miała odcięte wszystkie palce i usunięte zęby, co miało uniemożliwić jej identyfikację. W zidentyfikowaniu ofiary pomocne okazały się numery seryjne na implantach jej piersi. O popełnienie zbrodni podejrzewany był Ryan Jenkins. Wczoraj mężczyzna został odnaleziony martwy. Policja bada jeszcze sprawę, ale wszystko wskazuje na to, iż Jenkins popełnił samobójstwo przez powieszenie.

Ryan Jenkins był jednym z bohaterów dwóch programów reality show w stacji telewizyjnej VH1 – „Megan Wants a Millionaire” oraz „I Love Money 3”. W związku z podejrzeniem popełnienia morderstwa przez Jenkinsa, pierwszy program został zdjęty z anteny już po 3 odcinkach. Wiadomo już, że widowisko „I Love Money 3”, którego emisja była przewidziana na styczeń 2010 roku, również zostało anulowane.

Poprzedni artykułNastępny artykuł