Expedition Robinson

Uczestnik „Survivor” zmarł podczas realizacji reality show

53-letni Noncho Vodenicharov – uczestnik czwartej bułgarskiej edycji „Survivor”, zmarł na atak serca podczas realizacji programu.

Bułgarska edycja reality show „Survivor” (w Polsce znanego pod tytułem „Wyprawa Robinson”) nagrywana jest obecnie na Filipinach. W tym samym miejscu powstają także edycje francuskie i izraelskie. Śmierć jednego z uczestników to pierwsze tak tragiczne wydarzenie mające miejsce przy realizacji formatu. Wiadomo, że przed zawałem Vodenicharov brał udział w jednej z konkurencji, w której za zwycięstwo przysługiwała nagroda rzeczowa oraz immunitet nietykalności, uniemożliwiający wyeliminowanie z reality show podczas najbliższej Rady Plemienia.

Na planie przebywało dwóch lekarzy, którzy stwierdzili zgon na miejscu. Policja bada okoliczności zdarzenia. Oczywistym jest, że w „Suvivor” mogą brać udział wyłącznie osoby, które są w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Obecnie śledczy sprawdzają, w jakich konkurencjach sprawnościowych brał udział Vodenicharov.

Wiadomo, że w młodości mężczyzna pracował jako kaskader. Ostatnio pełnił funkcję burmistrza Radnevo. W mieście, leżącym na południu Bułgarii, ogłoszono 5-dniową żałobę.

Poprzedni artykułNastępny artykuł