Big Brother VIP

Czy Angela wygra vipowską część „Big Brother 5”?

Do serwisu Reality-TV.pl dotarła anonimowa pogłoska mówiąca o tym, kto być może wygra dziś vipowską część piątej edycji reality show „Big Brother”.

W ostatnich dniach serwis Reality-TV.pl otrzymał anonimowy donos, którego autor sugeruje, iż zwyciężczynią vipowskiej części reality show „Big Brother 5” miałaby zostać 37-letnia Angela Kolicova. Choć prawdopodobieństwo tych rewelacji jest wątpliwe, publikujemy je z dziennikarskiego obowiązku.

Anonimowe źródło twierdzi między innymi, że podobno produkująca widowisko firma ATM Grupa umożliwiła Angeli udział w „Wielkim Bracie” po to, aby po zakończeniu realizacji serialu „Fala zbrodni”, Angela miała możliwość „dorobienia się”. Za każdy tydzień uczestnictwa w programie, uczestnicy otrzymują bowiem odpowiednie wynagrodzenie finansowe.

Z kolei za kulisami pracownicy ATM Grupy rzekomo mieliby spekulować, że firma winna jest Angeli pieniądze za grę w serialu, a część zaległej pensji zostałaby zwrócona przez zwycięstwo w reality show. „Wygra Angela, bo jej wiszą kasę za Falę zbrodni” – czytamy w donosie.

Na ile wiarygodne są te pogłoski? I czy powyższy donos to tylko prowokacja, a może widzowie programu „Big Brother” nie mają żadnego wpływu na przebieg głosowania?
Finał vipowskiej części „Big Brother 5” dziś o 20:00 w Czwórce.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł