Big Brother 5

Mężczyzna po zmianie płci w „Big Brother 5”

Znamy trzeciego uczestnika drugiej części reality show „Big Brother 5”! Będzie nim Nickolas – transseksualista, który jako jeden z pierwszych w Polsce odważył się pokazać swoją twarz.

Serwis Reality-TV.pl jako pierwszy publikuje informacje o kolejnym uczestniku „Wielkiego Brata”. Przypomnijmy, że pierwszymi zawodnikami drugiej części „Big Brother 5” są Janusz Strączek i Monika Olszanowska. Wiemy już, że trzecim uczestnikiem programu będzie transseksualista Nickolas.

Nicolas urodził się jako kobieta i dość długo nie był pewien, kim jest. Zawsze jednak zachowywał się i wyglądał jak chłopak. Gdy już zyskał pewność co do swojej płci, udał się do specjalisty. Już po pięciu wizytach zdobył pozwolenie na przeprowadzenie pierwszej operacji: obustronnej mastektomii. Później miały miejsce kolejne zabiegi. W końcu osobista tragedia Nickolasa zakończyła się. Obecnie jest on szczęśliwym mężczyzną, a prywatnie narzeczonym Dominiki Hebdowskiej – innej transseksualistki, która jesienią 2001 roku uczestniczyła w reality show „Gladiatorzy”.

Już dziś wieczorem Nickolas zostanie uczestnikiem drugiej części piątej edycji reality show „Big Brother”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł