Big Brother 4.1

Pudzianowski ujawnia manipulacje producentów

Mariusz Pudzianowski oficjalnie przyznał, że jego działania w programie „Big Brother 4.1” były odgórnie podyktowane przez producentów programu – firmy Endemol Polska i ATM Grupa.

Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski gościł w programie „Big Brother 4.1” w czasie trwania tygodnia vipów. Wówczas strongman zachowywał się bardzo szorstko wobec Jolanty Rutowicz – późniejszej zwyciężczyni reality show. Pudzianowski nakazał Joli między innymi uprzątnąć pozostawiony przez nią bałagan, a gdy jego słowa nie odniosły skutku – wyrzucił wszystkie jej rzeczy do ogrodu, wynosząc z Domu również samą Jolę.

Tymczasem, w ubiegłym tygodniu Mariusz gościł na czacie programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie oficjalnie ujawnił, że to nie on był pomysłodawcą owych działań, a zostały mu one odgórnie narzucone. Na pytanie: „Jak wspominasz pobyt w programie 'Big Brother’? Dlaczego tak źle potraktowałeś Jolantę Rutowicz?”, Pudzian odpowiedział następująco: „Taką miałem tam rolę i tak musiałem zrobić. To było odgórne”.

Pytanie: jak daleko producenci widowiska – firmy ATM Grupa i Endemol Polska, są w stanie posunąć się w swych manipulacjach i reżyserowaniu wydarzeń w Domu Wielkiego Brata?

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł