Bar 5: VIP, Big Brother 4.1

Kamil Bulonis dementuje plotki

Jedna z plotkarskich witryn internetowych przeprosiła Bulonisa za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dot. jego znajomości z Adrianem.

Przypomnijmy, że plotkarski serwis Ukaraj.pl rozpowszechniał ostatnio informacje, jakoby Kamil Bulonis (uczestnik reality show „Bar 5: VIP”) widziany był w warszawskim klubie Platinium i lekko wstawiony zwierzał się ze swych uczuciowych rozterek. Serwis Ukaraj.pl twierdził między innymi, że Kamil przyznał się do związku z Adrianem Nadolskim – uczestnikiem programu „Big Brother 4.1”.

Bulonis zaprzeczył tym pogłoskom, a w dniu 1 listopada witryna Ukaraj.pl zamieściła oświadczenie, w którym przeprasza Kamila za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jego temat. „Jako portal opieramy się na plotkach i niestety często nie mamy możliwości ich potwierdzenia u źródeł. Tym razem Kamil Bulonis skontaktował się z nami i wyjaśnił, że informacje znajdujące się na naszej stronie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Przepraszamy Kamila Bulonisa za zamieszczenie wyżej wymienionej informacji na naszej stronie. Niniejszym oświadczamy więc, iż materiał dziennikarski stworzony na podstawie donosu jednego z internautów i przedrukowany na naszej stronie jest krzywdzący dla Kamila Bulonisa i niezgodny ze stanem faktycznym, przedstawionym przez samego zainteresowanego” – czytamy w plotkarskim serwisie Ukaraj.pl.

Poprzedni artykułNastępny artykuł