Goli i Bosi

Nowy reality show Polsatu: „Goli i bosi”

Telewizja Polsat już w czerwcu rozpocznie emisję nowego, codziennego reality show. Tym razem program powstanie według polskiego pomysłu.

Show będzie nosił tytuł „Goli i bosi”. Szóstka uczestników (trzy kobiety i trzej mężczyźni) zostanie na kilka tygodni pozbawiona pieniędzy i odcięta od świata zewnętrznego. Zawodnicy będą musieli sami zdobywać sobie jedzenie, poprzez wykazanie się wiedzą, sprytem i przebiegłością.

„Pieniądze na utrzymanie będę musieli wygrać, odpowiadając na pytania w teleturnieju” – mówi Maciej Grzywaczewski, członek zarządu Grupy ATM, która wyprodukuje program. „To próba połączenia dwóch gatunków telewizyjnych: reality show i teleturnieju. Sami jesteśmy ciekawi, jak się przyjmie” – dodaje.

Regulamin zabraniać będzie zwycięzcom dzielenia się z przegranymi uczestnikami zabawy. Szczegóły trzymane są jednak w tajemnicy. Wiadomo jedynie, iż gospodarzem show będzie Krzysztof Ibisz.

Wydarzenia w domu, w którym zostaną zamknięci bohaterowie show, będzie można śledzić w internecie przez 24 godziny na dobę. W telewizji prezentowany będzie skrót z całego dnia i teleturniej. Casting do programu rozpocznie się w tym tygodniu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł