The Amazing Race 04

Lance Bass i Reichen Burke razem

27-letni Lance Bass – członek grupy NSYNC, po wielu latach sekretów ogłosił, że jest gejem. Wcześniej wyjawił swoją tajemnicę przyjaciołom i rodzinie. Wszystkiemu były winne ostatnie spekulacje w mediach, dotyczące spotkań Lance’a z 32-letnim Reichenem Burke, homoseksualnym uczestnikiem „The Amazing Race 4”.

Podobno obaj panowie widziani byli w gejowskim barze i na wspólnych wakacjach. W końcu Lance powiedział w wywiadzie dla „People Magazine”, że jest homoseksualistą i spotyka się z Reichenem, znanym wcześniej jako Reichen Lehmkuhl.

Przypomnijmy, że w roku 2003, Reichen i jego partner Chip Arndt wspólnie brali udział w czwartej edycji „The Amazing Race”. Ich związek trwał dwa lata – został zawarty na rok przed udziałem w programie, 2 lutego 2002. W roku 2004 miał miejsce rozwód, a kilka miesięcy temu Reichen zmienił nazwisko. Para z „The Amazing Race” nie utrzymuje ze sobą kontaktów. Podczas gdy Reichen spotyka się z członkiem grupy NSYNC, Chip mieszka obecnie w Miami Beach. Mężczyzna zaprzecza pogłoskom, jakoby rozpad jego małżeństwa miał związek z wygraną miliona dolarów w reality show „The Amazing Race”.

[na podst. People Magazine]

Poprzedni artykułNastępny artykuł