Lance Bass i Reichen Burke razem

27-letni Lance Bass – członek grupy NSYNC, po wielu latach sekretów ogłosił, że jest gejem. Wcześniej wyjawił swoją tajemnicę przyjaciołom i rodzinie. Wszystkiemu były winne ostatnie spekulacje w mediach, dotyczące spotkań Lance’a z 32-letnim Reichenem Burke, homoseksualnym uczestnikiem „The Amazing Race 4”.

Podobno obaj panowie widziani byli w gejowskim barze i na wspólnych wakacjach. W końcu Lance powiedział w wywiadzie dla „People Magazine”, że jest homoseksualistą i spotyka się z Reichenem, znanym wcześniej jako Reichen Lehmkuhl. Czytaj

„The Amazing Race 4” od środy w AXN

Już w przyszłym tygodniu na antenie AXN pojawi się czwarta edycja amerykańskiego reality show „The Amazing Race” („Niesamowity Wyścig”). Uczestnicy tej edycji będą mieli do przebycia 40 tysięcy mil, a jedna z par startujących w wyścigu zdobędzie milion dolarów. Końcem pierwszego etapu będą zaśnieżone górskie przełęcze we Włoszech. Program będzie emitowany w każdą środę o 21:10 w AXN.

„The Amazing Race 4” od 20 lipca w AXN

W miniony piątek polska stacja AXN zakończyła emisję trzeciej edycji amerykańskiego reality show „The Amazing Race”, a już wkrótce zaprezentuje widzom czwartą edycję tego programu. „The Amazing Race 4” emitowany będzie od 20 lipca, w każdą środę o 21:10. Reality show przedstawia rywalizację 12 par w wyścigu dookoła świata. Zwycięska para otrzymuje milion dolarów.

Finał „The Amazing Race 4”

Wczoraj w USA dobiegła końca czwarta edycja reality show „The Amazing Race” („Niesamowity wyścig”), emitowanego przez stację telewizyjną CBS. W programie wzięło udział 12 par. Wszyscy rywalizowali pomiędzy sobą, pokonując wyznaczoną przez realizatorów trasę. Do finału zakwalifikowały się trzy pary, które zmagając się z wszelakimi przeciwnościami, w swej podróży okrążyły całą kulę ziemską. Pierwsze miejsce zajęła dwójka gejów: Reichen i Chip – w nagrodę otrzymali milion dolarów. Piąta edycja „The Amazing Race” jest w przygotowaniu.

Nominacje do tegorocznych nagród Emmy

17 lipca oficjalnie ogłoszono nominacje do nagród Emmy 2003. O statuetki po raz pierwszy będą walczyć wybitne programy typu reality shows. Dodano nową kategorię, a kandydatami do zwycięstwa są: „AFI’s 100 Years… 100 Passions: America’s Greatest Love Stories”, „Survivor”, „100 Years Of Hope And Humor”, „American Idol” i „The Amazing Race”. Nagrody Emmy przyznawane są w 27 kategoriach. W tym roku uroczystość przyznania statuetek odbędzie się 21 września w Los Angeles.