9 Niezwykłych Tygodni, Bar 2, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych

Dobrusia i Tomek: publiczne pranie brudów?

Relacje pomiędzy Dobrusią Henner (znaną z programów „Bar 2”, „Bar 4: Złoto dla Zuchwałych” oraz „9 Niezwykłych Tygodni”), a jej byłem mężem Tomkiem sięgnęły dna. O ich rozwodzie było można przeczytać w marcu tego roku w serwisie „Big Brother Show!” oraz śledząc wypowiedzi, jakie Dobrusia umieściła na swoim własnym forum dyskusyjnym.

„Zaczęłam nowe życie z dziećmi przy chwilowej mieszkalnej pomocy mojego niezmordowanego tatusia. Jestem po rozwodzie i jak się okazało z czasem – na moje szczęście. Mój były mąż na dniach oczekuje kolejnego dziecka z jakąś panną z Paczkowa, która nie mogąc przekonać wszystkich, że jest 'fajna’, nie tracąc czasu wzięła go na dziecko. Panna mojego ex okazała się nie tyle naiwna i zakochana, co potworem… chyba w każdej dziedzinie. Niesamowita opowieść, aż nie chce się wierzyć, że prawdziwa. I zdaję sobie sprawę, że spotka mnie jeszcze dużo obrzydliwych niespodzianek za sprawą tej osoby. Nie jest mnie w stanie chyba już niczym zaskoczyć” – pisała Dobrusia. „Moje własne życie zaczyna iść swoim torem i czuję, że narodziłam się ponownie. Postarałam się tyle, ile ode mnie zależało, by dzieci tak mocno na tym nie ucierpiały. I obiecałam sobie, że wszystkie te chwile nieodpowiedzialnego tatka jeszcze im zrekompensuję. Więcej na ten temat nie chcę pisać. Rozwód to nie temat dla postronnych ludzi, bo dotyczy on tych dwojga ludzi, którzy coś między sobą kończą definitywnie. Dla innych jest tylko pożywka do plotek” – było można przeczytać jakiś czas później.

W ostatnich dniach na tym samym forum pojawiła się skandaliczna wypowiedź osoby, którą zdaje się być Tomek – były mąż Dobrusi. Oczernia on swoją dawną żonę, publikując gorszące informacje z jej życia, których autentyczności nie można potwierdzić. „Podziękuj swojemu Winczy i innym, którzy utrzymywali Cię przez dłuższy czas. Wspomnij także na swojej nowej stronce o filmach pornograficznych dla Winczy, ogórkach i innych wynalazkach. Nikt by nie wytrzymał z Tobą tak długo, wiedząc, co wyprawiasz. I tak zbyt długo to trwało” – czytamy w poście osoby podpisującej się jako „ex-połówka”. Dalej jest już tylko gorzej – autor tekstu publicznie odgraża się Dobrusi. „Nie rób z siebie niewiniątka porzuconego przez męża. Gdyby tak wszyscy widzieli i wiedzieli, do czego byłaś zdolna, do czego wykorzystywałaś kamerę internetową, co robiłaś z tym gnojem Winczą przez internet, ze swoim Krzysiem, Szymkiem i paroma innymi. Nie pozwolę Ci zszargać mojego imienia tylko dlatego, że wolałaś czyjeś inne dupy. Przez wiele lat. Chętnie wrzuciłbym do netu te Twoje filmy i opowiastki spod prysznica. Mam to w dupie. I tak pewnie Wincza skasuje wkrótce tego posta. Pozdrów swoją Renatkę bucu – przynajmniej ją możesz dotykać w realu” – czytamy w dalszej części tekstu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł