Survivor 08: All-Stars

Przykre odejście uczestniczki „Survivor 8”

22-letnia Jenna Morasca – zwyciężczyni „Survivor 6: The Amazon” i jedna z uczestniczek ósmej edycji reality show „Survivor 8: All Stars” dobrowolnie opuściła program.

”Z powodu kogoś w domu, kto jest w tej chwili bardzo chory i czuje się gorzej, muszę odejść z gry” – powiedziała dziewczyna pozostałym zawodnikom i dodała, że popełniła błąd biorąc udział w programie, gdyż powinna pozostać w domu wraz z chorą matką. Mimo, że realizatorzy mieli dostarczać uczestniczce informacje o stanie zdrowia matki, Jenny postanowiła odejść z reality show. W wyniku jej decyzji Rada Plemienia nie odbyła się. Matka Jenny zmarła osiem dni po powrocie córki.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy któryś z zawodników „Survivor” w niezwykły sposób odszedł z gry. Wcześniej, w „Survivov 2: The Australian Outback” 38-letni Michael Skupin został zmuszony do wyjazdu i poddania się leczeniu po tym, jak podczas rozpalania ognia zemdlał, a jego ręka uległa poparzeniu na rozżarzonych węglach. Natomiast 27-letni Osten Taylor – uczestnik „Survivor 7: Pearl Islands Panama”, wycofał się z reality show na skutek wyczerpania psychicznego.

Przypomnijmy, iż „Survivor 8: All Stars” emitowany jest w każdy czwartek przez amerykańską stację CBS. W programie występuje 18 rozbitków wybranych z siedmiu wcześniejszych edycji: czterech z „Survivor: Borneo”, pięciu z „Survivor 2: The Australian Outback”, trzech z „Survivor 3: Africa”, dwóch z „Survivor 4: Marquesas”, jeden z „Survivor 5: Thailand”, dwóch z „Survivor 6: The Amazon” oraz jeden z „Survivor 7: Pearl Islands – Panama”. Wszyscy zostali zesłani do Panamy i podzieleni na trzy rywalizujące ze sobą plemiona. Przez 39 dni, zdani tylko na siebie, muszą stawiać czoło dzikiej przyrodzie, radząc sobie w ekstremalnych warunkach. Co kilka dni odbywa się Rada Plemienia, podczas której decyzją grupy eliminowany jest jeden z zawodników. Uczestnicy walczą o główną nagrodę – milion dolarów.

Poprzedni artykułNastępny artykuł