Agent 3

„Agent 3” zadebiutuje w październiku

Już w październiku TVN rozpocznie emisję trzeciej edycji popularnego reality show – „Agent”. Dwanaście osób – sześć kobiet i sześciu mężczyzn – wyjeżdża na wyprawę w miejsce, które poznają dopiero w dniu wyjazdu (tym razem akcja dziać się będzie w Portulagii).

Mają trzy tygodnie na wspólne wykonanie wyznaczanych na bieżąco zadań. Każde zrealizowane zadanie jest nagradzane określoną sumą pieniędzy przelewanych na wspólne konto – w ostatnim odcinku zgromadzoną na koncie kwotę zdobywa zwycięzca. Na sukces pracuje cały zespół. Ale uwaga – w grupie znajduje się Agent, który utrudnia grupie realizację poszczególnych zadań. Przez trzy tygodnie gracze są pod stałym nadzorem i obserwacją kamer telewizyjnych.

Konkurencje, które czekają na uczestników są zróżnicowane. Czekają na nich testy sprawnościowe oraz zadania wymagające dobrej pamięci i logicznego myślenia. Uczestnicy poddawani są więc przeróżnym próbom, często także stają przed wyborami moralnymi typu: dobro własne, grupy, czy konkretnej osoby. Nikt – ani uczestnicy wyprawy, ani widzowie – nie wiedzą oczywiście, kto jest Agentem, gdyż jest on doskonale zakonspirowany i przygotowany do swej roli. Czujność członków zespołu zostaje wystawiona na najwyższą próbę, nikomu nie można zaufać. Każdy z uczestników stara się zdemaskować Agenta na własną rękę. Kolejne odcinki kończą się eliminacją jednej osoby, która jest na najbardziej fałszywym tropie Agenta. Program emitowany będzie od 2 października, w każdą środę o 21:00. Reality show rozpocznie się prologiem przedstawiającym wszystkich uczestników. Od 9 października – co tydzień w środy, około północy, nadawany będzie także program „Na tropie Agenta”. Widzowie TVN będą świadkami emocjonujących wydarzeń, nierzadko zapierających dech w piersiach.

Poprzedni artykułNastępny artykuł