Big Brother 3: Bitwa

Karolina Pikiewicz podstawioną osobą?

Jedna z radomskich rozgłośni radiowych (Radio Radom 106,9) na krótko przed wyjściem Karoliny Pikiewicz z Domu Wielkiego Brata poinformowała, iż to właśnie ona odpadnie z gry.

W niedzielę Karolina Pikiewicz i Katarzyna Woźna weszły do Domu Wielkiego Brata jako pierwsze. Karolina zdawała się być zwyczajną uczestniczką. W programie miała okazję uczestniczyć w dwóch zadaniach: w żadnym nie wykazała ducha rywalizacji. Gry wczoraj Wielki Brat ogłosił imię pierwszej wyeliminowanej osoby, dziewczyna w ogóle się tym nie przejęła.

Podczas pobytu w Domu, Karolina dwa razy złamała regulamin. Podczas pożegnania z mieszkańcami nie wykazała żalu. Dziennikarze Radio Radom doszli do sedna sprawy i wykryli, iż Karolina postępowała celowo. Twierdzą, że Pikiewicz była podstawioną osobą. Podobno realizatorzy zapewnili jej wejście do programu pod warunkiem, że dziewczyna złamie regulamin i opuści show. Mówi się, iż Karolina jest spokrewniona z jednym z producentów reality show, a jej usunięcie z Domu Wielkiego Brata miało pokazać jak twardy jest Wielki Brat.

Karolina Pikiewicz odpadła z widowiska w czwartym dniu jego trwania. Nawet jeśli była osobą podstawioną, zawsze będzie mogła o sobie powiedzieć: „byłam mieszkanką Domu Wielkiego Brata”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł