TVN uruchomi nową platformę multimedialną

Popularne programy rozrywkowe dostępne za pomocą TVN Playera

Uczta dla miłośników TVN-owskich produkcji rozrywkowych. Już niebawem rusza TVN Player – dzięki któremu całkowicie za darmo będzie można zobaczyć zarówno nowe jak i archiwalne produkcje stacji. Czytaj

Gwiazdy „You Can Dance 4” w spocie telewizyjnym Polskiego Związku Głuchych

Tancerze z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” wystąpili ostatnio w spocie telewizyjnym Polskiego Związku Głuchych.

Głównym bohaterem reklamówki jest 19-letni Damian Piasek. Ten głuchoniemy tancerz próbował swoich sił w castingach do TVN-owskiego show. W realizacji spotu wsparli go inni uczestnicy „You Can Dance” – m.in. Maria Foryś (uczestniczka pierwszej edycji) i Artur Cieciórski (zwycięzca drugiej edycji). Razem będą promować ogólnopolską akcję „Migaj z nami”, propagującą polski język migowy.

Anna Bosak i Blady Kris poprowadzą taneczny program

Stacja 4fun.tv planuje emisję programu „Flexi Dance Session”, w którym tańczące dziewczyny rywalizować będą o tytuł najlepszej tancerki. Format poprowadzą Anna Bosak – finalistka pierwszej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz Blady Kris, znany z show „Mam Talent!” – informuje serwis WirtualneMedia.pl.

W programie widzowie będą mogli zobaczyć zapis z konkursów tanecznych, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu (poprzedzą je każdorazowo dwudniowe warsztaty). W każdym mieście jury wybierze po dwie zwyciężczynie, które zmierzą się ze sobą w finale show, zaplanowanym na 6 czerwca w Warszawie. Dla najlepszej tancerki przewidziano nagrodę pieniężną i wyjazd na kurs tańca we Frankfurcie.

Program „Flexi Dance Session” pokazywany będzie na antenie 4fun.tv w piątki, począwszy od 22 maja. Godzina nadawania show nie jest jeszcze znana.

TVN oraz fani tańca pobili rekord Guinnessa

W niedzielę na rynku w Krakowie około 1600 par przez 5 minut tańczyło cza-czę i pobiło tym samym rekord Guinnessa! Organizatorem imprezy była stacja TVN.

Na scenie nie zabrakło uczestników programu „You Can Dance” i „Tańca z Gwiazdami”. Pobijanie rekordu rozpoczęło się przed godziną 19:00. Wcześniej przez prawie dwie godziny Iwona Pavlović i Agustin Egurrola uczyli publiczność kroków cza-czy. Aby rekord został pobity, 1200 par musiało zatańczyć ten sam taniec i przez 50% czasu, osoby w parze musiały trzymać się za ręce. Specjalna komisja stwierdziła, że wszystkie warunki zostały spełnione i uznała rekord.

Uczestniczka „You Can Dance” w ZigZap

Jesienią stacja ZigZap wprowadzi nową ramówkę telewizyjną. Wiadomo, że swój program będzie miała jedna z uczestniczek pierwszej polskiej edycji „You Can Dance: Po prostu tańcz!”.

Ida Nowakowska, która w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” zajęła 9. miejsce, zastąpi tym samym Martę Żmudę Trzebiatowską i poprowadzi show „Przymierzalnia”. Ponadto program ma zostać wzbogacony o nowe elementy.

TVN wyemituje show „Po prostu Tańcz z Gwiazdami”

Zapowiada się taneczne zakończenie wakacji z telewizją TVN. Stacja zorganizuje taneczne show „Po prostu Tańcz z Gwiazdami”, podczas którego zaplanowano pobicie rekordu Guinnessa w liczbie jednocześnie tańczących par.

By pobić dotychczasowy rekord w jednym momencie, tańcowi będzie musiało się oddać minimum 1,2 tys. par. Telewizja TVN zaprasza do wspólnego tańca w ostatnią niedzielę wakacji – 31 sierpnia, od godziny 15:00 na Rynku Głównym w Krakowie. Czytaj

„Gleba” na Broadwayu

Maciej „Gleba” Florek, zwycięzca pierwszej edycji „You Can Dance” rozpoczął trzymiesięczne stypendium w szkole tanecznej Broadway Center Club w Nowym Jorku.

W ciągu najbliższego tygodnia „Gleba”, wraz z instruktorami jednej z najlepszych szkół tanecznych na świecie, ustali harmonogram zajęć i rozpocznie pierwsze próby taneczne. Jego starania oceniać będą przedstawiciele amerykańskich agencji. Czytaj

„Taniec z Gwiazdami” z „You Can Dance”

Na niedzielny wieczór TVN przygotowała nie lada ucztę dla fanów dwóch tanecznych show.

W specjalnym programie „Tańca z Gwizdami” zatańczą najlepsi uczestnicy dwóch konkursów: „Tańca z Gwiazdami” i „You Can Dance”. Uczestnicy obu programów zatańczą w parach.. I tak na parkiecie zobaczymy Justynę Steczkowską w parze z Maciejem Florkiem, Annę Guzik z Rafałem Kamińskim, Rafała Bryndala z Dianą Staniszewską i Mateusza Damięckiego z Anną Bosak. Czytaj