TVN uruchomi nową platformę multimedialną

Popularne programy rozrywkowe dostępne za pomocą TVN Playera

Uczta dla miłośników TVN-owskich produkcji rozrywkowych. Już niebawem rusza TVN Player – dzięki któremu całkowicie za darmo będzie można zobaczyć zarówno nowe jak i archiwalne produkcje stacji. Czytaj

Gwiazdy „You Can Dance 4” w spocie telewizyjnym Polskiego Związku Głuchych

Tancerze z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” wystąpili ostatnio w spocie telewizyjnym Polskiego Związku Głuchych.

Głównym bohaterem reklamówki jest 19-letni Damian Piasek. Ten głuchoniemy tancerz próbował swoich sił w castingach do TVN-owskiego show. W realizacji spotu wsparli go inni uczestnicy „You Can Dance” – m.in. Maria Foryś (uczestniczka pierwszej edycji) i Artur Cieciórski (zwycięzca drugiej edycji). Razem będą promować ogólnopolską akcję „Migaj z nami”, propagującą polski język migowy.

Zwyciężczyni „You Can Dance 3” w reklamie

Wiola Fiuk – laureatka trzeciej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, prężnie rozwija swoją karierę. Tancerka i choreografka nie tylko prowadzi warsztaty taneczne. Właśnie została twarzą kampanii reklamowej znanej marki.

Utalentowana, 22-letnia rudowłosa Wiola pod hasłem „Spełniaj swoje marzenia” reklamuje produkty firmy Dove. Wizerunek tancerki został wykorzystany głównie na potrzeby reklamy telewizyjnej i internetowej, ale jej zdjęcia można znaleźć także w prasie – czytamy w „Super Expressie”. W kampanii Wiola zachęca do podejmowania w życiu odważnych decyzji i konsekwentnego dążenia do realizacji swoich planów. Czytaj

Fiuk, Lesz i Audiofeels u Kuby Wojewódzkiego

Wiola Fiuk – rudowłosa tancerka, która wygrała trzecią edycją ”You Can Dance”, a także Natalia Lesz, która zajęła drugie miejsce w „Tańcu z Gwiazdami 8″ oraz Audiofeels – zdobywcy trzeciego miejsca w programie ”Mam Talent!”, będą gośćmi talk show Kuby Wojewódzkiego.

Odcinek z udziałem powyższych gości będzie można obejrzeć już dziś o 22:30 na antenie TVN. Będzie to ostatnie w tym roku wydanie programu „Kuba Wojewódzki”.

Oglądalność „You Can Dance – Po prostu tańcz! 3”

Trzecia edycja reality show „You Can Dance” przyciągnęła najmniej widzów. Program oglądało średnio 2,76 mln osób – wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Finał programu, którego zwyciężczynią została Wiola Fiuk, zgromadził 2,97 mln widzów (24,16% udziału). Najchętniej oglądanym odcinkiem formatu był zaś epizod z 1 października (3,14 mln widzów, 23,83% udziału). Czytaj

Wiola Fiuk zwyciężczynią trzeciej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz”

Wczoraj w TVN zakończyła się emisja trzeciej edycji programu „You Can Dance”. Zwyciężczynią reality show została 22-letnia Wiola Fiuk.

Wiola jest drugą na świecie kobietą, która wygrała reality show „You Can Dance”. „Proszę państwa, muszę przyznać, że po raz pierwszy dobrze wybraliście” – powiedział o głosowaniu widzów Michał Piróg. Wiola Fiuk od kilku tygodni była typowana przez jurorów na zwyciężczynię tanecznego show. Agustin Egurrola zachwycał się jej seksapilem, Weronika Marczuk-Pazura – strojami, a Michał Piróg – techniką tańca. Czytaj

Ruszyła sprzedaż biletów na „Mam Talent!” i „You Can Dance”

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na widownię programów „You Can Dance – Po postu tańcz! 3” oraz „Mam Talent!”. Wejściówki można nabyć poprzez serwis Bileteria.pl w cenie 50 i 100 złotych.

Do otwartej sprzedaży trafiło po 150 biletów na wszystkie odcinki live „You Can Dance”. Do nabycia są także wejściówki na „Mam Talent!”. Warunkiem uczestnictwa w nagraniach poza uiszczeniem opłaty jest ukończenie 13. roku życia.

Od września TVN prowadzi również sprzedaż biletów na widownię „Tańca z gwiazdami”. Cena za miejsce wynosi 200 złotych.

Znamy uczestników trzeciej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”

Poznaliśmy uczestników trzeciej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Szczęśliwa 16-stka została wybrana i już 8 października uczestnicy zaprezentują się w programach na żywo.

Osiem tancerek i ośmiu tancerzy – z takiej grupy widzowie i jury w składzie: Agustin Egurrola, Weronika Marczuk-Pazura i Michał Piróg wybiorą najciekawszego tancerza.

Jurorzy podkreślają, że zdziwiło ich, jak wiele młodych osób zgłosiło się na castingi. Tancerze, którym udało się wyjechać na warsztaty do Barcelony, zaskoczyli swoją determinacją Weronikę Marczuk-Pazurę. „To było niesamowite, jacy oni byli silni. A w Barcelonie nie było łatwo. Można było się załamać” – podkreśla jurorka. Czytaj