You Can Dance 3

Wiola Fiuk zwyciężczynią trzeciej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz”

Wczoraj w TVN zakończyła się emisja trzeciej edycji programu „You Can Dance”. Zwyciężczynią reality show została 22-letnia Wiola Fiuk.

Wiola jest drugą na świecie kobietą, która wygrała reality show „You Can Dance”. „Proszę państwa, muszę przyznać, że po raz pierwszy dobrze wybraliście” – powiedział o głosowaniu widzów Michał Piróg. Wiola Fiuk od kilku tygodni była typowana przez jurorów na zwyciężczynię tanecznego show. Agustin Egurrola zachwycał się jej seksapilem, Weronika Marczuk-Pazura – strojami, a Michał Piróg – techniką tańca.

Wiola mieszka w Warszawie. Jej mottem życiowym jest: „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego”. Pozostając sobą, wygrała program, otrzymała stypendium na Brodwayu i 100 tys. złotych. Wiola ma zamiar podzielić się wygraną z Marcinem, który w finale zajął trzecie miejsce. Wcześniej obiecali sobie, że na Broadway pojadą razem. Teraz tancerka zamierza sfinansować mu ze swoich 100 tys. złotych wyjazd do nowojorskiej szkoły tańca.

Wcześniej brała udział w pierwszej edycji programu, ale została wyeliminowana na warsztatach w Paryżu. Dziewczyna musiała zaczekać rok, by dopiąć swego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł