„Zamiana Żon” od czerwca w TV4

W czerwcu na antenie TV4 zadebiutuje polska wersja reality show „Zamiana Żon”. Casting do programu jeszcze się nie zakończył, ale zdjęcia do reality show rozpoczęły się w drugiej połowie kwietnia.

Produkcja jednego epizodu trwa 9 dni, a w każdym z nich występują dwie rodziny. Producentem programu jest firma Endemol. Pierwsze dwa odcinki widowiska zostaną wyemitowane 7 i 14 czerwca w paśmie wieczornym. Czytaj

„Zamiana Żon” już wiosną

Jeszcze tej wiosny na antenie TV4 pojawi się polska wersja reality show „Wife Swap”. Póki co, wciąż trwają poszukiwania uczestników programu.Producentem „Zamiany Żon” będzie firma Endemol. Przypomnijmy, że format „Wife Swap” narodził się w Wielkiej Brytanii. Dość szybko na całym świecie powstały zagraniczne, regionalne edycje. Pierwszy odcinek na Wyspach obejrzało około 4 milionów widzów. Program osiągał nawet 40% udziału w rynku.

„Zamiana Żon” wkrótce w TV4

Wkrótce na antenie TV4 zadebiutuje kontrowersyjny reality show „Zamiana Żon”, którego amerykańską wersję można było oglądać latem i jesienią zeszłego roku w Polsacie.

„Wife Swap” to reality show, w którym dwie rodziny na okres tygodnia zamieniają się żonami. Każda z pań zamieszkuje w domu z obcym mężem, obcymi dziećmi i obcymi problemami. Pierwszą połowę tygodnia „nowa” żona spędza zgodnie z zasadami nowej rodziny. A w drugiej połowie, w domu zaczynają obowiązywać jej zasady. Czytaj